אודות

למה דווקא טיפול אחר?

טיפול אחר מרכז אסתטיקה פרא רפואי אישי, בו ניתן לחלום ולהגשים את חלום היופי והאסתטי שכל כך חשוב לך. במרכז ניצבים לרשותך כל הטיפולים המפנקים, המתקדמים והאסתטיים וכאלו שטרם הכרת. הבונוס לכל האסתטיקה הזו נעוץ במקום פסטורלי, גלילי המשקיף לחרמון ולהרי הגליל.

הטכנולוגיה  פורצת דרך ועור בתחום טיפולי אנטי אייג’ינג ובהצערת עור הפנים והגוף. וטיפולים אסתטיים ברמה גבוהה ומהחדשנית ביותר. המרכז הוקם על ידי אנט אוחיון, קוסמטיקאית פרא  רפואית מהמובילות בארץ בתחומה

בעידן בו אנו חיים, טיפולים אסתטיים פורצים דרך באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות,המעניקות בטיפולים המתקדמים תוצאות מוכחות, מרהיבות ובעיקר מחמיאות.

טיפול אחר – אנו מציעים לכם טיפולים מגוונים ובעיקר תוצאות מרהיבות.

אודות אנט

החזון של אנט אוחיון קוסמטיקאית פרא רפואית ומדופלמת, היה נעוץ בהבאת טכנולוגיות מתקדמות לטיפולי פנים בגוף בתחום האסתטיקה גם לפריפריה. כעירונית בעברה היא הרגישה צורך שגם לאוכלוסייה בגליל יש את הזכות ליהנות מטיפולים מתקדמים, בדיוק כמו במכונים וברשתות האסתטיקה שמצויים במרכז הארץ.

הרצון לא לבדו עמד לנגד אנט אלא גם הלמידה וההתקדמות בכול תחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה בעידן החדש. ההתמחות והטיפולים מעניקה לכול לקוחות המרכז ייעוץ והתאמה אישית לטיפולים. במכון קיימת מצלמה REVEAL  המאבחנת  את עור הפנים בו זוכים הלקוחות לראות מיידית את פגמי העור שאינם נראים לעין מזויינת, על פי הטכנולוגיה המתקדמת הזו ניתן לטפל בקמטים, פיגמנטציה, נימי דם ועוד באופן ממוקד ומוצלח. במילים אחרות במרכז אין ניחושים, יש התאמה ממוקדת לטיפולים בעור הפנים והגוף.  לייעוץ טלפוני חינם ! 050-2771237 

כול הטיפולים ניתנים במקצועיות ובטכנולוגיות מהאיכותיים ומהגבוהות  הקיימים  בתחום  היופי והאסתטיקה הפרא רפואית.
מחירים אטרקטיביים, טיפול אישי  אמפטי ומפנק. לקוחות המרכז זוכים ליחס אישי, מחירים אטרקטיביים, רמת תוצאות  גבוהה אמינה ומקצועית שנושאים טיפול אחר.

להתחלת השינוי והלוק, צרי קשר עכשיו

טיפולי פנים:
אקנה, ג’ינאו, ג’ט פיל, גינו, אימפקט, צלקות פוסט אקנה, פיגמנטציה (כתמים…)

 

אקנה

פגישה אחת, לטיפול באקנה בטיפול אחר יכולה לשנות לך את המראה וההרגשה!
טיפול באקנה באמצעות מכשיר הביופטרון, העובד על טכנולוגיית האור מחזיר את האור לעור. אם הגעת לאתר שלנו… את או אתה במרחק הקלקה לעור בריא, חלק וללא זכר לסימני אקנה.
מהי אקנה?

אקנה הינה אחת ממחלות העור השכיחות, בקרב בני נוער וצעירים ופחות שכיחה באוכלוסייה בוגרת. מאידך, היא פוגעת גם במבוגרים. אקנה פוגעת בעור הפנים בעיקר אך לא רק, בגלל סיבות שונות ומגוונות. כאשר שינויים הורמונאליים וגנטיקה הסיבות הבולטות לאקנה.

הפתרונות מעבר לטכנולוגיות האור!

כיום קיימות שיטות רבות לטיפול באקנה. חלקן משלבות גם טיפול תרופתי. מאידך,
לא כול טיפול צולח למרות שנלווים אליו סיפורים מהפכניים לכאורה, ותמונות שגורמות לכול פצעון להיבהל.

כאמור, במכון היופי טיפול אחר, הסובלים ממחלה העורית אקנה, מוצאים מזור ופתרון מיידי באמצעות טכנולוגיית האור
של מכשיר הביופטרון. טכנולוגיית האור של ביופטרון מבוססת יותר מ-20 שנות ניסיון ומחקרים קליניים מתמשכים.

בתוך כך מאושרת ע”י ה- FDA ( רשות התרופות הפדרלית בארצות-הברית).
לצד הטיפולים במכשיר המאיר הטיפול באקנה מלווה וכולל ניקוי יסודי של העור וניקוז הקומודונים בעזרת טכניקות חדשניות,
למראה עור חלק ויפה. באמצעות שימוש וטיפול מזרז תהליכים, בתכשירים המכילים חומרים פעילים,
החודרים לשכבות העור ומטפלים בחיידקי האקנה.

למחלת האקנה דרגות שונות. במכון הפרא רפואי טיפול אחר ,מטפלים בכול דרגות האקנה מהקלה ועד לקשה ביותר. התוצאות מדברות בעד העור

ג'ינאו OxyGeneo

הינו טיפול אנטי אייג’ינג או הבהרה, המעניק תוצאות מיידיות למראה צעיר וזוהר.

מיד לאחר הטיפול העור יהיה מועשר בויטמינים, בחומרים פעילים ומרקמו יהיה חלק ונעים יותר.

אודות התהליך וכיצד פועל מכשיר ה -OxyGeneo

 קילוף – בעזרת האקפסולה יוצרים פילינג עדין אשר מוריד את שכבת העור העליונה, מסיר את התאים המתים, מחדש ומרענן את עור הפנים.

החדרה  – בשלב ההחדרה מנקים את העור בעזרת הקפסולה, אשר מכינה אותו לספיגת חומרים פעילים ומחדירה חומרים פעילים.

העשרת העור בחמצן טבעי– האוקסיגנאו מפעיל מנגנון טבעי בגוף, ההמוגלובין נושא את החמצן לפני העור למקומות בהם ריכוז הפחמן דו החמצני גבוה. עלייה ברמות החמצן מעצימה את ספיגת החומרים הפעילים.

טכנולוגיה חדשנית ובלעדית המאפשרת את העשרת העור בחצמן טבעי

 תוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון 

 הטיפולים מתאימים לכל סוגי וגווני העור

 שיפור גוון העור, טקסטורת העור וחידוש העור

 העשרת העור בחמצן טבעי הקיים בגופנו ומעצימה את ספיגת החומרים הפעילים

טכנולוגיות נוספות במכשיר GENEO+

TriPollar RF

באמצעות טכנולוגיית TriPollar RF,  אנו משפרים את קצב חילוף החומרים, זרימת הדם והניקוז הלימפתי. בנוסף, בעזרת ידית הRF אנו מחדשים את סיבי הקולגן והאלסטין בעור ומקבלים מתיחה עדינה של העור.

Ultrasound

בעזרת מכשיר האולטרסאונד לפנים ניתן להחדיר חומרים לשכבות העמוקות של העור.

משך וזמן הטיפול:

הטיפול החדשני לאנטי איג’יינג והבהרת העור אפשרי כטיפול בודד או כסדרה, המונה 6-10 טיפולים. את התוצאות המרשימות רואים כבר לאחר הטיפול הראשון.
משך הטיפול, אורך 60 דקות.
תכיפות הטיפולים בסדרה הינו כל שבועיים.
הטיפול מתאים לכל גווני העור, נשים וגברים

ג'ט פיל

טיפול אנטי-אייג’ינג מרגיע שרכיביו טבעיים, מאפשר ניקוי עמוק של העור בלי ללחוץ או לפצוע אותו, מעשיר את העור בחומרי הזנה ומותיר אותו זוהר, חלק ונקי.

הכירו את הג’ט פיל jet-peel , פיתוח ישראלי חדש , בהחדרת חמצן וחומרים טבעיים נוספים ,שמרגיש כמו סילון אווייר עדין והופך את עור הפנים לחלק וזוהר באופן מיידי ונראה לעין.

הג’ט פיל jet-peel, המבוסס על טכנולוגיית טילים רוסית שמהותה החדרת חמצן לשכבותיו העמוקות של העור, (בלחץ של 6 אטמוספירות!!) כבש את מכוני הטיפולים של הסלבס ברחבי העולם בשל הזוהר, הברק והחיות המיידית שהוא מעניק לעור כבר מהטיפול הראשון.

מדעני הטילים הבינו שבלחץ כזה ניתן לעשות מעבר טראנס עורי… ומה הכוונה?

העור שלנו, הינו ריקמה חיה שאינה מאפשרת חדירה של חומרים באופן טבעי אל תוך שכבותיו העמוקות מטעמי הגנה על גוף האדם.

הטכנולוגייה החדשנית הזו, לחץ גבוה המפעילים על העור, מאפשר חדירה של חמצן פעיל המנקה ומזין את העור ממקור שורשי ועמוק. באותה הזדמנות ביכולתינו להחדיר לעור לחות, וויטמינים ומינרלים ולטפל בו משמעותית.

להליך של החדרת החמצן יש גם אפקט בריאותי. עור הפנים שלנו, שמתחדש אחת לחודש ומבצע בין היתר פינוי של רעלים ופסולת, לרוב אינו מצליח לפנות בכוחות עצמו את כלל הפסולת המצטברת בתוכו. על ידי ההחדרה העמוקה של החמצן אנו מניעים תהליך של ניקוי יסודי ופינוי חומרי פסולת החוצה ובכך תורמים להאצה בהתחדשות תאי עור.

את השיפור בעור ניתן לראות לאחר כל טיפול ולכן זהו טיפול מומלץ כטיפול בודד לפני אירוע להענקת זוהר וברק לפנים, אך ניתן ומומלץ לבצע סדרה של טיפולים לאפקט ניקיון וזוהר מתמשכים.

בטיפולי ג’ט פיל אנו משלבים אמפולות ו-ויטמינים, ביניהם:  

חומצה היאלורונית

חומר הנוצר באופן טבעי ברקמות החיבור של הגוף ומספק את נפח הלחות בין תאי הגוף, שומר על הלחות, הגמישות והרכות של העור. מעודד את חידוש העור על-ידי הגדלה משמעותית של שמירת המים ברקמה. אמצעי בטוח ויעיל לחידוש רמות הלחות בעור. ניתן להשתמש על עור יבש מאוד, סדוק וחסר נוזלים. מסייע להשיב מרקם חלק וגמישות לעור שעבר חשיפה ממושכת לקרינת השמש. מגן על העור ומחזיר לו נוזלים. יעיל בלכידת רדיקלים חופשיים ומעכב חמצון. מסייע בשיקום העור לאחר ניתוח בלייזר וטיפולי פילינג כימי.

 

ויטמין C

משפיע לחיוב על עור הסובל מנזקי שמש. מקנה לעור מראה מוצק יותר, מסייע להחלקתו, מפחית קמטים עדינים, מסייע לחידוש גמישות העור ולהקטנת הנפיחות והעיגולים השחורים תחת העיניים.

ויטמינים A+E

מסייעים לספיגת לחות בעור, בהפחתת כתמי הפיגמנטציה, בהחלקת חריצים וקמטים בעור, משפרים את מרקם וצבע העור ותורמים להעלאת רמת הלחות של העור. הויטמינים תורמים לשיפור מרקם עור שמן ועור הסובל מפצעי בגרות ומסייעים להסרת תאי עור מתים. תורמים לחידוש המראה הזוהר והבריא של העור ולעידוד תאי העור המייצרים את הקולגן והאלסטין האחראים לייצובו.

 

ויטמין B-5

חומר הזנה חיוני לעור, נחוץ ליצירת קו-אנזים A אשר ממלא תפקיד חשוב באספקת אנרגיה לתאי הגוף. תורם להצערת התאים ולהארכת משך החיים שלהם. פועל בשיתוף עם חומרים אחרים בגוף בייצוב והגמשת העור.

טיפול הJet Peel  מורכב כולו מחומרים טבעיים וחמצן, לכן מדובר בטיפול המתאים לכל אדם, לכל סוגי העור ואף לנשים בהריון.

את השיפור בעור ניתן לראות לאחר כל טיפול וזהו טיפול מומלץ כטיפול בודד לפני אירוע להענקת זוהר וברק לפנים. על-מנת להשיג תוצאות משמעותיות שנשארות לאורך זמן או הפוגה ממושכת בהתפרצויות אקנה מומלץ לעבור סדרת טיפולים במרווח של 2-4 שבועות בין טיפול לטיפול.

הטיפול מתאים גם כטיפול אנטי אייג’ינג, או כפי שאומרת ד”ר מוניקה אלמן “מדובר בטיפול פילינג ללא פילינג”!

פיגמנטציה

כל מה שרצית לדעת על טיפול בפיגמנטציה..
עם כתמים על הפנים, המצח והאף מטרידים אותך, אלו סימנים מובהקים ככל הנראה של פיגמנטציה. עור הפנים בעבור כול אחד מקבל מימד חשוב בעידן בו אנו חיים. כתמי פיגמנטציה על עור
הפנים לא מוספים אור לפנים אלא להיפך. כאמור , נפלאות הטכנולוגיה מאפשרות לכול אחד ואחת הסובלים מהופעתם של כתמי פיגמנטציה בדרגות שונות, להיפטר מהם באמצעות טיפולים חדשניים ומאוד מתקדמים .

אחד הגורמים השכיחים להופעת כתמים פיגמנטריים על העור, נעוץ בעונת הקיץ וחשיפת העור לקרני השמש. כאמור היא המזיק האסתטי לעור הפנים ו”תורמת” לפיגמנטציה, להופיע בצורות וטקסטורות שונות על עור הפנים והגוף. במאמר זה תוכלו לבחון הבהרה תרתי משמע אודות הבהרת העור, ובעיקר כיצד מעלימים היום את הכתמים, הכול כך מטרידים את מנוחתכם האסתטית ובצדק.

מהי פיגמנטציה?

צבע העור שלנו נקבע בעיקר ע”י הפיגמנט מלנין, שנמצא בשכבת העור החיצונית – האפידרמיס. תפקידו של המלנין להגן על העור מפני קרינת השמש. הוא סופג, ולאחר מכן מחזיר (רפלקציה) את קרני השמש החודרות לעור, ובכך מונע נזק לתאים. בכל פעם שהעור נחשף לשמש, נוצר מלנין, במטרה להגן על העור.

הגורמים הנוספים לפיגמנטציה

כאמור, השמש היא הגורם הבולט והעיקרי להופעת כתמי פיגמנטציה. מאידך, ישנם גרומים נוספים שיכולים לגרום להופעתם של הכתמים הפיגמנטריים, כמו : גלולות למניעת הריון, תחליפי הורמונים, תרופות והגיל (הנטייה לפיגמנטציה עולה עם הגיל).

השיטות לטיפול ב” טיפול אחר” לפיגמנטציה של העור:

כיום, ישנם טיפולים מתקדמים לטיפול בפיגמנטציה. באמצעות קרמים /משחות להבהרת העור , טיפול בחנקן נוזלי, סוגי פילינג בעלי דרגות שונות וטיפול חדשני באמצעות פיקסל RF.

 טיפול באמצעות משחות להבהרת העור
המשחות להבהרת כתמים פיגמנטריים מבוססים ורקוחים מתרכובת, כאשר החומר הדומיננטי והעיקרי בתרכובת הנו הידרוקינון. זהו חומר שחודר לתאי המלנין ובתוך כך הורס אותם. כמו כן משחות המכילות גם חומצה רטונאית. במרכז היופי הפרא רפואי “טיפול אחר” יש משחות המכילות חומרים להבהרת כתמים פיגמנטריים . המתאימות להבהרת כתמי שמש קטנים ושטחיים, נמשים.

 פילינג להבהרת העור והעלמת פיגמנטציה
במקרים של כתמים גדולים יותר ומתקדמים בצבעם הפיגמנטרי טיפולי הפילינג השונים והמתקדמים עליהם תוכלו לקרוא בעמוד טיפולי פילינג של טיפול אחר.

 טיפול בחנקן נוזלי
באמצעות החנקן הנוזלי יש הרס של שכבת האפידרמיס העליונה וכתוצאה מכך יופיע גלד לאחר מספר ימים שיתקלף בתהליך טבעי של העור ובתוך כך מוסרים הכתמים ונוצר עור חדש ובהיר. טיפול באמצעות חנקן נוזלי מתאים לכתמי שמש.

 טיפול באמצעות מכשיר פיקסל RF
מכשיר חדש אשר מספק מענה ממשי לחידוש העור, הושק לאחרונה ונמצא במרכז האסתטי והקוסמטי ” טיפול אחר”. המכשיר פותר בעיות עור ובניהם גם טיפול בכתמי פיגמנטציה. מכשיר שמביא בשורות טובות ובדיוק מרבי להצערת העור, קמטים, צלקות אקנה, סימני מתיחה והן קילוף וחידוש העור ולמעשה בשורת ושיטת פילינג חדשנית ופורצת כול כתם ובעיות עור.

עיצוב וחיטוב הגוף

הצרת היקפים (אקסנט אולטרה,הייפו, וי.אי.פי ליין פלוס)
הצרת היקפים ומיצוק העור מנפלאות טכנולוגיית אולטרא אקסנט – ACCENT ULTRA

השיטה מתבססת על טכנולוגיות האולטרה- סאונד וגלי הרדיו (™RF), ובתוך כך יוצרות שילוב מותאם ביניהן, אשר תורמות לתהליכים הפיזיולוגים של הגוף. החל מטיפול בצלוליטיס, שיפור מראה העור, שיפור תהליכים מטאבוליים בגוף, הפחתת שומן באזורים המועדים לפורענות, הצרת היקפים ומיצוק העור. כול הטיפולים באמצעות המכשיר המהפכני מאושרים ובטוחים לשימוש בכול פלגי הגוף השונים. בנוסף לכך הטיפולים מתבססים על מחקרים קליניים וניסיון טיפולי רב.

אודות התהליך וכיצד פועל מכשיר ה -“ACCENT-ULTRA
חלק מהצלחת התהליך בנוי במספר מפגשים ובהם סדרת טיפולים, באמצעות המכשיר  שמחולל מהפכת גוף של ממש.
מחטב , ממצק ובעיקר הופך אתכם למאושרים ומעוצבים.

 הטיפול הראשון – נעשה באמצעות טכנולוגיית אולטרה-סאונד חדשנית, שתפקידה לפרק את תאי השומן ובתוך כך ופוגעת בתהליך אגירת השומן בתאיו.

 הטיפול השני – שימוש באמצעות טכנולוגיית ה-RF™, אשר גורמת לחימום פנימי ועמוק של רקמת   השומן   ובתוך כך מאיצה את זרימת הדם. תהליך זה תורם להאצת קצב חילוף החומרים ובתוך כך משלים את הפעולה  הראשונית של האולטרה –סאונד.

התהליך המשולב בין שתי הטכנולוגיות לעיל תורם וגורם לעיבוי ובנייה מחודשת של רשת הקולגן והאלסטין אשר גורמים למיצוק העור.

טכנולוגיית ACCENT ULTRA פותחה בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות פעילות אקטיבית של חום וקור. ובמונחים המקצועיים נקראים Cold mode ו- Hot mode. כאשר Cold mode אחראית לטפל באמצעות גלים רוחביים, שיוצרים פירוק של תאי השומן. בעוד ה- Hot mode אחראית לטפל באמצעות גלי דחיסה, אשר מקטינים את גודלם של התאים הנותרים ותורמת לשיפור חילוף החומרים שלהם. שילוב שתי הטכנולוגיות מהוות פריצת דרך אשר תוצאותיהן הקליניות נוחלות הצלחה ובזמן קצר מושגות, כבר לאחר הטיפול הראשון.

טכנולוגיית גלי הרדיו (Radio Frequency RF™) באמצעות הטיפול בה, משפרת אף היא את קצב חילוף החומרים, זרימת הדם והניקוז הלימפתי. הליך זה גורם לשחרר ביעילות עודפי שומן, נוזלים ושאר חומרים אינם רצויים ומועילים לגוף.

משך וזמן הטיפול:

הטיפול החדשני להצרת היקפים, מונה 6-10 סדרת טיפולים. את התוצאות המרשימות רואים כבר לאחר הטיפול הראשון.
משך הטיפול, אורך בין 60-90 דקות.
תכיפות הטיפולים במהלך כול שבועיים.
הטיפול מתאים לכול אזורי הגוף, כגון: זרועות, ישבן, ירכיים, מותניים, שוקיים , בטן ועוד.

הטיפול מעניק אופטימליות לגוף בכול המובנים האסתטיים והבריאותיים. ובתוך כך גורם להצרת היקפים באופן משמעותי. אם רוצים להגיע לתוצאות מקסימליות, תמיד מומלץ לשלב תזונה נבונה ופעילות גופנית.

טכנולוגיית Vip Line Plus

מדובר בטכנולוגיה חדשנית אשר מבצעת עיסוי לשרירים באמצעות אלקטרודות חשמליות בקצב קבוע אשר עובד על רקמות העור. שימוש בטכנולוגיה זו למעשה מצמקת את העור, מה שיוצר הרמה של עור הפנים והצוואר.
טכנולוגיה זו מציעה למטופל הליך מהיר, נעים ויעיל אשר לא מלווה בכאבים כלל. כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות שינוי בעור… דרך קלה ליהנות מעור רענן, בריא ומתוח!

למי מתאים הטיפול?

הטיפול למעשה מתאים לכל אחד מאחר ואינו טיפול חודרני. מתאים למי שמחפש פתרון ללא התערבות כירורגית…
טכנולוגיה זו הוכיחה את יעילותה עבור צרכים שונים כמו קמטי הבעה, עור פנים או צוואר רפויים ומקומטים, שרירים שאיבדו טונוס וגמישות ועוד…

מהו מכשיר הלימפה פרס ולמי הוא מיועד?

מדובר במכשור רפואי מתקדם המציע טיפול חדשני וכוללני לגוף באמצעות חליפת עיסוי הפועלת באופן ישיר על בלוטות הלימפה בגוף, מפנה את נוזלי הלימפה ואת הפסולת המצטברת בגוף, משפרת וממריצה את זרימת הדם וכך מעודדת מטבוליזם ותורמת בצורה משמעותית להצרת היקפים טבעית ובריאה.

המכשיר מדמה למעשה פעולה של “חליבה” ויוצר לחץ באזורים הרלוונטיים, כאשר הלחץ המופעל ושחרורו מעודדים את פעולת זרימת נוזל הלימפה בכלי הלימפה ומשפרים את זרימת הדם וחילוף החומרים של הגוף.

פעולת הניקוז אף מגמישה את רקמת החיבור הקולגנית ומאפשרת את פינוי השומן דרך הצומת הלימפטית. מדובר בטיפול נעים ומרגיע שגורם לאפקט מצטבר של המסת שומן וחיטוב גפיים, ישבן ומותניים כשבמקביל תורם לשיפור כללי במראה עור.

בעקבות העבודה על המערכת הלימפטית של הגוף, המכשיר מסייע אף במגוון מצבים כמו בצקות, לימפדמה, נפיחויות ברגליים, כאבי ורידים, פקקת ורידים, רגל סוכרתית, הקלה על כאבי שרירים וכאבים נוירופטיים.

** מכשיר הלימפה פרס פועל בהצלחה ויעילות בקליניקות פלסטיות ומכוני יופי רבים באירופה וקיים אף בבתי חולים שונים ברחבי הארץ.

המכשיר מיועד עבור:

 שיפור זרימת הדם והתהליכים המטבוליים הטבעיים של הגוף

 הצרת היקפים בעקבות שיפור חילוף החומרים

 שיפור זרימת הדם גורם ליעילות אף במקרים של כאבי מחזור ודיכאון

 אנשים הזקוקים לניקוז לימפטי

 בכל מצב של בצקת ו/או נפיחות ברגליים, בין אם בעקבות בצקת לימפטית או בצקת ורידית

 עבור מצבים של דליות ברגליים, כאבי שרירים, כאבים נוירופטיים ומקרים של שושנה ברגל

 עבור ריפוי פצעים סוכרתיים ופצעים קים לריפוי

 להקלה במקרים של בצקות בזרועות בעקבות ניתוח כריתת שד

 עבור סוכרתיים אשר מפתחים כיבים וסובלים מבעיות באספקת דם לרגליים

מה בין ניקוז לימפה וצלולייט?

במהלך היום יום אנו נחשפים למעל 200 רעלים המזהמים את הגוף ופוגעים באופן כזה או אחר בבריאותנו. אותם רעלים מצטברים במשך שנים בגופנו ולעתים מתבטאים בהמשך בהזדקנות של העור, בפגיעה בזיכרון, בעייפות כרונית, חרדות, חוזר איזון הורמונלי, בעיות שונות הקשורות במערכת החיסון ולעתים אף בסרטן.

מכיוון שגוף האדם היא מכונה חכמה ביותר, הגוף מנסה להגן על עצמו מאותם רעלים ומפתח מנגנון הלוכד אותם בתוך תאי שומן שבסופו של דבר יוצרים מראה בלתי אחיד של העור בישבן, בירכיים ובמקומות נוספים- או במילים אחרות- בניסיון לנקות רעלים מהגוף- הוא מייצר את הצלולייט.

מכשיר הלימפה פרס, כאמור, עובד על ניקוז לימפה, שיפור זרימת הדם, ניקוי רעלים  ותורם למטבוליזם. באמצעות ניקוז הלימפה ושאר התכונות המייחדות את הלימפה פרס, כאשר מתמקדים בעיקר באזורים עם הצלולייט ניתן להביא לפירוק תאי השומן המכילים את אותם רעלים הגורמים לתופעה, וכך למעשה, מעבר לשיפור חילוף החומרים, הגוף שלנו אף זוכה בפירוק השומן המכיל רעלים ולמעשה ל”ניקוי” של הצלולייט מהעור.


צלוליט
צלוליט – האויב האסתטי של נשים מכל העולם. מהי התופעה ואיך אפשר למנוע אותה?

מחקרים בעולם מוכיחים כי כ-90% מהנשים סובלות מצלוליט, בלי קשר לגזרתן או לגילן. התופעה הופכת בהדרגה לבולטת יותר בעיקר בירכיים, בישבן, בבטן ובמותניים ואינה מאפיינת בהכרח רק נשים עם עודף משקל, אלא גם רזות עם נטייה גנטית. רוב הנשים הסובלות מצלוליט ירגישו חוסר נוחות עם גופן מבחינה אסתטית.

תזונה לקויה, שינויים במשקל, דיאטות, הריונות, הצטברות עודפי שומן, מצבי סטרס, קצב חיים דינאמי וזרימת דם לא תקינה, הם רק חלק מרשימה ארוכה של תרחישים התורמים לאבדן האלסטיות של העור ולהופעת הצלוליט.

הצלוליט נוצר משומן תת עורי המצטבר באותו המקום ומותיר סימנים. הצלוליט הוא תופעה המופיעה בעקבות הורמון שנמצא אצל נשים, לרוב כתוצאה מחוסר איזון בכמות של תאי שומן לבין אגירה והכלתם של השומנים. שטח העור מאבד את צורתו ומקבל מראה שקוע (מראה של שקעים במרקם העור). כדאי לדעת שהתופעה נקראת גם “אפקט קליפת התפוז” (עור במרקם גבשושי).

מהם הגורמים שעשויים להחמיר את התופעה? גנטיקה, סירקולציה לא תקינה של מחזור הדם, דיאטה לא מאוזנת, מצבי לחץ וכמובן חוסר פעילות גופנית.

איך נעלים את הצלוליט?

במהלך השנים פותחו מגוון פתרונות לבעיית הצלוליטיס אך לא כולם ענו על הצורך בהעלמות מוחלטת וחלק לא הועילו כלל. כיום, ניתן לטפל בבעיה באמצעות מספר רב של טיפולים שונים המתבצעים באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם במיוחד.

מתביישת לחשוף את גופך נוכח סימני הצלוליט? אנחנו מזמינים אותך לשים לכך סוף! צוות טיפול אחר מזמין אותך להחזיר את גופך למיטבו. צוותנו מנוסה בתחום האסתטיקה תוך שילוב שירות אדיב ואיכותי לכל לקוח ולקוחה.

הצערת העור בעזרת טכנולוגיה – ללא ניתוח

השיטה הבטוחה והקלה ביותר להצערת אזור העיניים
בעידן המודרני בו אנו חיים, כולם כבר מבינים, כי תהליך הזדקנות ורפיון העור מורכב ממספר תהליכים המתרחשים בו לאורך הזמן והשנים. כאמור, התהליך מורכב ממספר, תהליכים טבעיים כאשר הסיבה הנעוצה להם, היא צניחת הרקמות והשפעת כוח הכובד על התרופפותן. לפיכך, העור באזור העיניים, קרי העפעפיים, במצח, בצוואר, לחיים ולאורך קו הלסת, יוצרים עודף עור במהלך השנים ובתוך כך, תהליך ההזדקנות באזורים אלו ניכרים יותר.

מאחר ומרבית האנשים נמנעים מטיפולים כואבים, פותחו שיטות חדשות להצערת העור, תוך הקפדה על הקדשה של מחקר המבוסס על שנים רבות . כאמור, השיטות הטכנולוגיות החדשות להצערת העור ובייחוד באזור העיניים נוחלות הצלחה רבה אודות לחידוש העור כבר בטיפול

הראשון. השיטות החדשניות להצערת אזור העיניים ובכלל נוחלות הצלחה רבה לארק בגלל התוצאות שמחוללות מהפך בעור הפנים, אלא גם בגלל שאלו שיטות המטפלות ללא כאב או התערבות כירורגית.
הצערת אזור העיניים בטיפולים מתקדמים מתאימים לכול אחד ואחת המעוניינים ובעיקר חולמים להצעיר את עור הפנים ובדגש על הצערת אזור העיניים.

טיפול פוטו RF

טיפול חדשני, ובשפה עגה יותר, נקנה לו כינוי : ” הצעקה האחרונה בתחום הקוסמטיקה והטיפולים האסתטיים”. באמצעותו זוכים שרירי הפנים לשעת כושר … ממש פעילות ספורטיבית מאיצה פנים, עור ושרירי. כתוצאה מפעולה זו, נוצר תהליך של חידוש הקולגן בעור הפנים, מה שמעניק לעור מראה מתוח, רענן, בריא ובעיקר באופן טבעי.

“טיפול אחר” מרכז לטיפולים אסתטיים והפרא רפואי מביא אלייך, 4 של נפלאות הטכנולוגיה לעור הפנים והצערת אזור העיניים, הפועלות בו זמנית על העור ובהצלחה רבה!

 שלב ראשון – ניקוז לימפה

ניקוז לימפה, תהליך בו מטפלים בניקוי הרעלים והפסולת הנאגרים בתאי וברקמות עור הפנים, בקשרי הלימפה אשר מונעים את התחדשות העור. בתהליך זה נוצרת התחדשות מיידית של תאי עור רעננים וחדשים התורמים למראה צעיר של עור הפנים.

 שלב שני – טיפול פוטו תרפיה באמצעות קרני אור, יוצרים תהליכים חדשים בעור והם:

– ייצור רציף של תאי עור חדשים ובתוך כך עידוד צמיחתם.
– הבהרה והעלמת נגעים פרגמנטריים.
– מתיחה והחלקה של העור.

 שלב שלישי – טיפול בגלי רדיו

תפקידם של גלי הרדיו בשלב זה, הוא ליצור חימום עמוק של הקולגן, מה שגורם ליצירת קולגן חדש. על ידי כיווצו. כתוצאה מכך, העור מתמצק ומתחזק מטשטש קמטוטים ונוצר מראה חיוני וצעיר. כמו כן, בהליך גלי הרדיו ישנו שיפור ניכר בזרימת השם וסיוע בהובלה של מרכיבים מזינים בעור הפנים.

 שלב רביעי – מזותרפיה ללא מחטים

מזותרפיה הטביעה את חותמה על העור ויתרונותיה הרבים להצערתו. לפיכך, בשלב זה, מזותרפיה בטכנולוגיה חדישה וללא מחטים כפי שמוכר לרוב. תשאלו כיצד זה אפשרי?! באמצעות מכשיר האולטרא סאונד מחדירים אנטי אקסידנטים , וויטמינים ומינרלים הדרושים לעור ליצירת תאים חדשים . באזורי הלחיים והעפעפיים מורמים , עומק הקמטים מופחת ונוצר עור מתוח וחלק ונוצר עור מלא חיים וזוהר.

מדובר בפריצת דרך טכנולוגית מהמתקדמת שיש בתחום הטיפולים האסתטיים, ללא כאבים והן טיפול בטוח לעור הפנים.


מזוטרפיה

מדונה, קים קרדישייאן, קייט ווינסלט, גווינת פלטרו, אנג’לינה ג’ולי וכוכבות הוליוודיות, זוהרות ונוצצות, גילו את נפלאות המזותרפיה. לא סתם, עור הפנים שלהן נראה זוהר ורענן.

גם את יכולה להיראות כוכבת הוליוודית ולטפל בסימני הגיל. באמצעות מזותרפיה, הטיפול החדשני שמטפל בסימני הגיל, בעור בעל מראה עייף ולהקנות לעור מראה צעיר, קורן ומתוח.

מהי מזותרפיה?

מזותרפיה שיטת טיפול חדשנית, המטפלת בסימני הגיל באמצעות מכשיר חדשני ובטכנולוגיה מתקדמת, למטרתהצערת העור. כמו כן, תהליכי הטיפול משלבים חומרים נושאי אנטי אייג’ינג, מה שמאפשר תהליך מחודש של תאי העור המתבגרים ולהתנהג כמו תאי עור צעירים.

כיצד המכשיר פועל?

מכשיר המזותרפיה (ultrapeel plus )בעל פטנט המשלב 2 טכניקות מהמתקדמות ביותר להחדרה תת עורית של חומרים דרמו – קוסמטיים. מכשיר המזותרפיה שלוב ידית שעיקר תפקידה להעביר פולסים חשמליים ומבוקרים, בתוך כך, פעולת רטט הינה פעולה נוספת אשר תורמת וגורמת לפתוח את “השערים החשמליים ” של העור ולפרקי זמן קצרים, מה שגורם להחדרה פעילה של חומרים דרמוקוסמטיים וללא צורך בהתערבות כירורגית.

השוני בין טיפול מזותרפיה במכון האסתטי והפרא רפואי “טיפול אחר” מטפלים בדרך שהיא ידידותית לעור ולא מה שאתם כבר מכירים בטיפול מזותרפיה אצל רופא. יש שוני ודופי בין הייחודיות של המזותרפיה ב”טיפול אחר” לבין זו של הרופאים, אשר מזריקים הזרקה מרובה ( 25-100 דקירות) של חומרים רפואיים.

חומרים הו מאופטיים, תמציות צמחים, ויטמינים וזאת לתוך שכבת השומן ורקמת החיבור התת עורית. כתוצאה מכך חל תהליך של התחדשות העור ומיצוקו, אובדן רקמות שומן ובמערת העור ( rejuvenation ) כאשר בטכניקה זו, מזריקים כמויות קטנות של חומרים פעילים. לפעמים קוקטלים של מס׳ חומרים במקומות רבים על פני העור תוך גרימת כאב.

למה מזותרפיה דווקא במכון האסתטי : טיפול אחר!

 מזותרפיה בטיפול אחר, פועלת בשיטה ייחודית וללא כאב. אופן הפעולות מתחיל בהחדרת חומרים בשיטת הדרמו קוסמטית, תוך כדי שהמטופלת שוכבת בנינוחות על מיטת הטיפולים.
 מניעת הזדקנות העור והצערתו – החדרת חומרים : חומר מטריקסיל 3000, חומצה הילרונית וחומרים נוספים שתפקידם לעודד את ייצור סיבי קולגן ואלסטין.
 שיפור ניכר במאזן הלחות והליחוך של העור, בנייה מחודשת של כלי דם כתוצאה    מחומרי ההזנה אשר מזינים את העור.
 חומצות אמינו לסילוק עודפי שומן וצלוליט, ומיצוק העור.
 סילוק יתר פיגמנטציה והבהרת כתמים ע״י חומרים החוסמים ומונעים ייצור מלנין.
 אושר ע״י ה- FDA האמריקאי ״כתחליף להזרקה״.

יחד עם יתרונותיו הבולטים של הטיפול, חשוב להבין כי טיפולי מזותרפיה באמצעות הדרמה פן עובדים על השכבות העליונות של עור הפנים בלבד, כך שהמחטים של המכשור לא מטפלים בעומק הקמט אלא נוגעים בטקסטורה העליונה של העור, כך שיש תרומה חלקית למראה עור הפנים אך הטיפול לא חודר לשכבות העמוקות – משם מגיע הקמט.

לכן, אצלנו בטיפול אחר, הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא למעשה פגישת הייעוץ. במהלך הייעוץ יתבצע אבחון של עור הפנים, תיאום ציפיות ורק לאחר מכן יקבע סוג הטיפול הנכון והמתאים ביותר. לעתים יותאם טיפול מזותרפיה באמצעות הדרמה פן, לעתים באמצעות מכשור מתקדם יותר כמו טכנולוגיית הלייזר החדישה קליר ליפט או טיפולי אר אף וגלי רדיו שיעבדו על העור בשכבות העמוקות שלו וימגרו את הקמט, הצלקת או הכתם ממש מהשורש, ולעתים ייקבע טיפול המשלב בין השניים.

טיקסל
טיקסל – מהפכה בטיפולי האנטי אייג’ינג.

בעזרת מכשיר הטיקסל ניתן לטפל במגוון רחב של אזורים.

הצערת העור, טיפול בקמטים וקמטוטים, טיפול בנזקי שמש, מלזמה(מסכת הריון), שיפור איכות ומרקם העור, פיגמנטציה וכתמי גיל, צלקות אקנה, מיצוק העור ופילינג.

הטכנולוגיה החדשה של טיקסל עובדת על חימום של 400 מעלות של העור.

חימום זה מאפשר בעצם לייצור של קולגן, אלסטין (רקמת החיבור) ומטפל בקימטוטים ובקמטים ובעצם בכל המרקם של העור.

הטיפול מתאים לכל אחד ואחת.

המכשיר יוצר מן חורים קטנטנים בעור ופותח לנו חלון הזדמנויות של 6 שעות בו אנו יכולים להחדיר פנימה אל תוך לעור חומרים מאוד יעילים. לדוגמא ויטמין סי, חומצה הילארונית ועוד חומרים המזינים את העור.

והיתרון הגדול שאין דאון טיים. זאת אומרת שאין זמן החלמה שאת צריכה להישאר בבית.

מורפיאוס
מורפאוס 8 – הטיפול שמשנה את כללי המשחק!

מורפיאוס 8 נועד לטפל במרקם העור.

צלקות פוסט אקנה

העלמת קמטים

החלקה ומיצוק העור.

בשונה מטיפולים בלייזר וקילוף מלא, המורפאוס עובד בעזרת מחטים זעירות החודרות את העור בנקודות רבות ומחממות אותו מה שיוצר פגיעה מינימלית בשכבת הדרמיס וזמן ההחלמה קצר בהרבה מהרגיל.

הייפו
מהפכת הטכנולוגיה HIFU הגיעה אלינו!
הטכנולוגיה המתקדמת HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) להידוק והרמת העור.
מכשיר ה-HIFU מבוסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד בטוחה אשר עוברת באופן ממוקד וישיר דרך העור ללא פציעה ומאפשרת לנקודת המוקד להגיע לשכבה העליונה של מערכת שריר העצב (SMAS).
האולטרסאונד פוגע בסיבי הקולגן והאלסטין מה שגורם לסיבים להתכווץ ולהוריד את הנפיחות של שכבת ה-SMAS.
בתוצאה בעזרת טכנולוגיית HIFU גורמת לעור לייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים וגורמת למתיחת פנים מיידית ותוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.

הטיפול שומר על מראה צעיר ורענן לאורך זמן. אינו פולשני וללא זמן החלמה (down time).

תוצאות שניתן להשיג:
הרמת עפעפיים
העלמת קמטים
מיצוק העור
שיפור סנטר כפול
שיפור אלסטיות העור
ייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים.

קליר ליפט טכנולוגיית הקליר ליפט נחשבת לפורצת דרך בתחומה, בעיקר מכיוון שהטיפול המהפכני מאפשר אלטרנטיבה מצויינת לניתוחים פלסטיים או הליכים פולשניים.
איך זה עובד?

הטיפול מתבצע באמצעות ידית לייזר, כאשר היתרון הבולט בעובדה זו הוא עצם השימוש בלייזר המאפשר חדירה לשכבות העמוקות יותר של העור באופן מתוחכם, סלקטיבי וממוקד.
הגירוי של הלייזר בשכבות אלו תורם משמעותית למיצוק העור, חידושו, טיפול בצמצום צלקות, עידון קמטים ובנייה של קולגן חדש צעיר ואיכותי המשפר את התשתית העמוקה של העור.
ניתן אף לשלב מספר טכנולוגיות בו זמנית במהלך הטיפול וכך למקסם את התוצאות ולאפשר חידוש ומיצוק של העור באופן המספק ביותר.
כמו כן, הטכנולוגיה מאפשרת לנו לטפל בכל האזורים שעד כה לא ניתן היה לטפל בהם, כמו אזור העיניים, העפעפיים וכמובן אף באזור הצוואר, המחשוף והידיים.
מדובר בטיפול קצר שאינו דורש זמן החלמה בעקבות הדיוק שמאפשרת ידית הלייזר וההתמקדות בשכבות העמוקות יותר של העור- מבלי להשאיר סימנים שטחיים, בלי קילוף ובלי אדמומיות.

למי מתאים הטיפול?

נשים וגברים עם מודעות אסתטית המעוניינים לשפר את תשתית העור ולתרום למיצוק העור וחיוניותו. למעשה- כל אחד יכול לקבל טיפול באמצעות טכנולוגיה זו, המתאימה לכל סוגי העור והצבע.

באילו איזורים ניתן לטפל באמצעות הקליר ליפט?

אחד מהיתרונות הגדולים של הקליר ליפט טמון בעובדה שבאמצעות הטכנולוגיה הזו ניתן גם להגיע לאזורים שלא היה אפשר בעבר. לכן הטיפול מתאים לא רק לאיזור הלחיים, הצוואר והמחשוף, אלא אף לאזור העיניים, העפעפיים והידיים!

אז….. למה דווקא קליר ליפט?

🌸 טיפול “הפסקת צהריים” קצרצר של כ-30 דקות
🌸 ללא כאבים

🌸 ללא זמן החלמה
🌸 ללא תופעות לוואי כמו אדמומיות או התקלפות של העור

🌸 מטפל גם באזורי העור העדינים שהיו עד היום ללא מענה
🌸 מתאים לכל צבעי העור
🌸 שומר על עור פנים צעיר ורענן
 

חשוב לזכור כי לטכנולוגיית הקליר ליפט מספר פונקציות, כך שסדרת טיפולים יכולה לטפל לא רק בקמטים, אלא גם במראה עור עייף ונפול, כתמים (בעור הפנים, המחשוף, הידיים וכו’), פיגמנטציה וצלקות.

טיפולי ספא

מלכה ליום אחד
טיפול מלכה ליום אחד אוצר בתוכו מספר טיפולים מפנקים הכוללים:

* פילינג סקראב לגוף המעניק תחושת רעננות והתחדשות באמצעות מינרלים של ים המלח ושמנים אורגניים לפתיחת נקבוביות, הסרת התאים המתים וזרימת הדם, מה שישאיר לך עור חלק וקטיפתי.

* עטיפת אצות הסופחות רעלים ומחדירות מינרלים חיוניים לגוף ומעניקות לו תחושה של התחדשות ורעננות או חמאת שיאה (מה היא עושה?)
עיסוי מפנק 45 דק’
(ניתן לקבל כל טיפול בנפרד)

טיפול בחמצן– Jet Peel
מדובר בטיפול אנטי-אייג’ינג מרגיע שרכיביו טבעיים, ומאפשר ניקוי עמוק של העור בלי ללחוץ או לפצוע אותו, מעשיר את העור בחומרי הזנה ומותיר אותו זוהר, חלק ונקי.

הכירו את הג’ט פיל jet-peel , פיתוח ישראלי חדש , בהחדרת חמצן וחומרים טבעיים נוספים ,שמרגיש כמו סילון אווייר עדין והופך את עור הפנים לחלק וזוהר באופן מיידי ונראה לעין.

הג’ט פיל jet-peel, המבוסס על טכנולוגיית טילים רוסית שמהותה החדרת חמצן לשכבותיו העמוקות של העור, (בלחץ של 6 אטמוספירות!!) כבש את מכוני הטיפולים של הסלבס ברחבי העולם בשל הזוהר, הברק והחיות המיידית שהוא מעניק לעור כבר מהטיפול הראשון.

מדעני הטילים הבינו שבלחץ כזה ניתן לעשות מעבר טראנס עורי… ומה הכוונה?

העור שלנו, הינו ריקמה חיה שאינה מאפשרת חדירה של חומרים באופן טבעי אל תוך שכבותיו העמוקות מטעמי הגנה על גוף האדם.

הטכנולוגייה החדשנית הזו, הלחץ הגבוה שמפעילים על העור, מאפשר חדירה של חמצן פעיל המנקה ומזין את העור ממקור שורשי ועמוק .באותה הזדמנות ביכולתינו להחדיר לעור לחות ,וויטמינים ומינרלים ולטפל בו משמעותית.

להליך של החדרת החמצן יש גם אפקט בריאותי. עור הפנים שלנו, שמתחדש אחת לחודש ומבצע בין היתר פינוי של רעלים ופסולת ,לרוב אינו מצליח לפנות בכוחות עצמו את כלל הפסולת המצטברת בתוכו. על ידי ההחדרה העמוקה של החמצן אנו מניעים תהליך של ניקוי יסודי ופינוי חומרי פסולת החוצה ובכך תורמים להאצה בהתחדשות תאי עור.

את השיפור בעור ניתן לראות לאחר כל טיפול וזהו טיפול מומלץ כטיפול בודד לפני אירוע להענקת זוהר וברק לפנים ,אך ניתן לבצע כסדרה של טיפולים לאפקט ניקיון וזוהר מתמשכים.

טיפול אוקסי ג’ינאו
טיפול OxyGeneo הינו טיפול אנטי אייג’ינג או הבהרה, המעניק תוצאות מיידיות למראה צעיר וזוהר.

מיד לאחר הטיפול העור יהיה מועשר בויטמינים, בחומרים פעילים ומרקמו יהיה חלק ונעים יותר.

קילוף – בעזרת האקפסולה יוצרים פילינג עדין אשר מוריד את שכבת העור העליונה, מסיר את התאים המתים, מחדש ומרענן את עור הפנים.

 החדרה  – בשלב ההחדרה מנקים את העור בעזרת הקפסולה, אשר מכינה אותו לספיגת חומרים פעילים ומחדירה חומרים פעילים.

 העשרת העור בחמצן טבעי– האוקסיגנאו מפעיל מנגנון טבעי בגוף, ההמוגלובין נושא את החמצן לפני העור למקומות בהם ריכוז הפחמן דו החמצני גבוה. עלייה ברמות החמצן מעצימה את ספיגת החומרים הפעילים.

טכנולוגיה חדשנית ובלעדית המאפשרת את העשרת העור בחצמן טבעי

 תוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון 

 הטיפולים מתאימים לכל סוגי וגווני העור

 שיפור גוון העור, טקסטורת העור וחידוש העור

 העשרת העור בחמצן טבעי הקיים בגופנו ומעצימה את ספיגת החומרים הפעילים

עיסוי עם חמאת שיאה
החמאה מופקת מאגוז שגדל על עץ הקרֶיתאי (שפירושו עץ החיים) במערב אפריקה.

טיפולי הזרקות
מה זה הזרקות?

טיפולי הזרקות הינם טיפולים להצערת העור והעלמת קמטוטים המהווים תחליף מתקדם, מהיר, זמין ונוח לטיפולי מתיחת פנים והתערבויות ניתוחיות הכרוכים בזמן החלמה.

אך לפני שאתם רצים לקבל טיפול כזה, חשוב להבחין בין שני סוגים עיקריים של הזרקות, כאשר בכל אחד מהם החומר המוזרק לפנים הוא שונה ופועל באופן אחר.

 בוטוקס

בוטוקס מוזרק באזורים מסוימים בעור הפנים, בעיקר באזור העיניים והמצח (כן כן, בדיוק איפה שכל קמטי ההבעה והגיל מציקים לך). מדובר

למעשה בהזרקה של חומר הפועל ישירות על שרירי הפנים ומונע את התכווצותם כך שהוא משאיר את העור חלק ובמקביל מונע את היווצרותם של קמטים חדשים.

 חומצה הילרונית

חומצה הילרונית עובדת בעיקר על מילוי קמטים ועיבוי שפתיים כאשר החומצה המוזרקת הינה למעשה חומר הנמצא באופן טבעי בגוף. הזרקת חומצה הילרונית לא רק עובדת על מילוי קמטים קיימים ומניעת היווצרות קמטים חדשים, אלא אף תורמת לעיצוב ופיסול מראה הפנים.

 מי צריך את זה?

כל אדם מגיל שלושים (לערך) יחווה הזדקנות ושינויים שונים של מבנה הפנים, כאשר מדובר בשינויים החלים לרוב באזורי המצח או סביב העיניים.

את אותם קמטי זעף או קמטי צחוק ניתן כאמור להעלים על ידי הזרקות הנעשות בצורה מקצועית.

אם גם את מרגישה שמידי יום צצים לך קמטים חדשים, אם את חוששת מהליך ההזדקנות של העור ורוצה לתת לו תשובה מתקדמת ולא מזיקה, אם גם את רוצה לשפר את המראה מיד וללא תקופת החלמה, אצלנו תמצאי מענה.

 האם זה כואב?

פעולת ההזרקה נעשית באמצעות מחטים קטנים ועדינים המותאמים בדיוק עבור טיפול זה, והטיפול עצמו נעשה על ידי רופאים מומחים בעלי ותק וניסיון בתחום.

מדובר בטיפול של מספר דקות, כאשר הטיפול נעשה במינימום כאב וההליך אינו נחשב בשום אופן להליך מסוכן.

 רוצה לדעת יותר?

התקשרי אלינו עוד היום וקבעי פגישת ייעוץ אישית עם אנט על כוס קפה, בה תוכלי לשאול, להתייעץ ויותאם עבורך הטיפול המתאים ביותר.

(צריך להוסיף על רדיאס, חוטים)

 חנות מוצרי טליה הקיימים באתר:

– אילומיישן לפנים
-אולטימייט קרם פנים 50 מ”ל
-אולטימייט קרם פנים 30 מ”ל
-אולטימייט קרם עיניים
-סרום קוואיר שחור
-סבון קלין ליפט
-סבון פיזיולוג’יקל
-מגה קרם
-רפטינול
-רילקסעור
-קרם עיניים אייליפט
-קרם הידרה לושון
-תמצית סרום מעיין הנעורים

מוצרי טליה שחסרים באתר:
צריך להשלים

מוצרי טליה גולדן הקיימים באתר:
-סרום מולטיויטמין 30 מ”ל
-מסכת ליפטינג לפנים 50 מ”ל – חסר תמונה בתוכן
-ליפוזומיס קרם קונטור לעיניים 30 מ”ל
-ביו פילינג גרגירים לעור
-קרמישיא
-קרם לחות היפואלירגני 50 מ”ל – חסר תמונה בראשי ובתוכן
-קרם הבהרה 50 מ”ל
-סרום עור המשי 30 מ”ל
-תרחיץ ניקוי עור הפנים 100 מ”ל – חסר תמונה בראשי ובתוכן
-שמן הידרופילי – חסר תמונה בתוכן
-רפקלמיין ריפייר 50 מ”ל


מוצרי טליה גולדן שחסרים באתר:
צריך להשלים