אנט - טיפול אחר

הביטחון לאהוב את עצמך

הצרת הקפים  |  טכנולוגיית לייזר מתקדמת להסרת שיער  |  מילוי קמטים ובוטוקס  |  טיפולי פנים

אנט - טיפול אחר

הביטחון לאהוב את עצמך

הצרת הקפים  |  טכנולוגיית לייזר מתקדמת להסרת שיער  |  מילוי קמטים ובוטוקס  |  טיפולי פנים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

הטיפולים שלנו

הקודם
הבא

הטיפולים שלנו

הקודם
הבא

למה דווקא ''טיפול אחר''?

טיפול אחר מרכז אסתטיקה פרא רפואי אישי, בו ניתן לחלום ולהגשים את חלום היופי והאסתטי שכל כך חשוב לך. במרכז ניצבים לרשותך כל הטיפולים המפנקים, המתקדמים והאסתטיים וכאלו שטרם הכרת. הבונוס לכל האסתטיקה הזו נעוץ במקום פסטורלי, גלילי המשקיף לחרמון ולהרי הגליל.

טיפול אחר הנו מתחם רגוע ונעים המציע את קידמת הטכנולוגיה פורצת דרך ועור בתחום טיפולי אנטי אייג’ינג ובהצערת עור הפנים והגוף. וטיפולים אסתטיים ברמה גבוהה ומהחדשנית ביותר.

המרכז הוקם על ידי אנט אוחיון, קוסמטיקאית פרא רפואית מהמובילות בארץ בתחומה.
בעידן בו אנו חיים, טיפולים אסתטיים פורצים דרך באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, המעניקות בטיפולים המתקדמים תוצאות מוכחות ובעיקר מחמיאות.
אנו מציעים לכם טיפולים מגוונים ותוצאות מרהיבות .

 

אודות אנט

אנט אוחיון קוסמטיקאית פרא רפואית

החזון של אנט אוחיון קוסמטיקאית פרא רפואית ומדופלמת, היה נעוץ בהבאת טכנולוגיות מתקדמות לטיפולי פנים בגוף בתחום האסתטיקה גם לפריפריה. כעירונית בעברה היא הרגישה צורך שגם לאוכלוסייה בגליל יש את הזכות ליהנות מטיפולים מתקדמים, בדיוק כמו במכונים וברשתות האסתטיקה שמצויים במרכז הארץ.

הרצון לא לבדו עמד לנגד אנט אלא גם הלמידה וההתקדמות בכול תחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה בעידן החדש. ההתמחות והטיפולים מעניקה לכול לקוחות המרכז ייעוץ והתאמה אישית לטיפולים. במכון קיימת מצלמה REVEAL  המאבחנת  את עור הפנים בו זוכים הלקוחות לראות מיידית את פגמי העור שאינם נראים לעין מזויינת, על פי הטכנולוגיה המתקדמת הזו ניתן לטפל בקמטים, פיגמנטציה, נימי דם ועוד באופן ממוקד ומוצלח. במילים אחרות במרכז אין ניחושים, יש התאמה ממוקדת לטיפולים בעור הפנים והגוף.

 

סדרת מוצרים טליה - Talya

סדרה המטפחת ומזינה את העור
עשויה מחומרים טבעיים המקנים לעורך זוהר ורוך למראה צעיר ומרשים במיוחד