הייפו | Hifu

הטכנולוגיה המתקדמת HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) להידוק והרמת העור.

מכשיר ה-HIFU מבוסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד בטוחה, אשר עוברת באופן ממוקד וישיר דרך העור ללא פציעה

ומאפשרת לנקודת המוקד להגיע לשכבה העליונה של מערכת שריר העצב (SMAS).

האולטרסאונד פוגע בסיבי הקולגן והאלסטין, מה שגורם לסיבים להתכווץ ולהוריד את הנפיחות של שכבת ה-SMAS.

בתוצאה בעזרת טכנולוגיית HIFU גורמת לעור לייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים וגורמת למתיחת פנים מיידית ותוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.


הטיפול שומר על מראה צעיר ורענן לאורך זמן. אינו פולשני וללא זמן החלמה (down time).

תוצאות שניתן להשיג:

  • הרמת עפעפיים
  • העלמת קמטים
  • מיצוק העור
  • שיפור סנטר כפול
  • שיפור אלסטיות העור
  • ייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים

איך זה עובד בפועל?

הנה תמונה להמחשה של מטופלת. שימי לב לכמות הכתמים בתמונה החומה אשר אינם נראים על עור הפנים בתמונה הרגילה. אלו הן השכבות התת עוריות אשר ניזוקו בחשיפה לשמש וכדומה.


התמונות שמצולמות הן ברזולוציה גבוהה כל כך שניתן לראות בהגדלה את פרטי הפרטים של עור הפנים.


אבל מדובר בהרבה מעבר לתמונה רגילה באיכות טובה. המצלמה מפיקה בכל צילום תמונות לשימוש מקצועי שלא קיימות בשום מצלמה רגילה, כמו תמונה לניתוח כתמי עור, תמונה לניתוח אדמומיות והדמייה תלת מימדית של עור הפנים לאבחון שינויים במרקם עור הפנים כגון: קמטים, צלקות אקנה, שומות ועוד. הצילום נעשה בספקטרום נרחב והוא למעשה סורק את השכבות שמתחת לעור החיצוני.


לאחר הצילום במערכת ה-Reveal תפגשי את אחת מומחיות שלנו אשר תעבור איתך על הצילומים ותבנה יחד איתך תוכנית לשמירה על עור הפנים ובמידת הצורך תמליץ על טיפולים לתיקון נזקים קיימים. לדוגמה, המודעות לנזקי השמש גדלה מאוד בשנים האחרונות ואין אדם שלא שמע על החשיבות של קרם הגנה.


אך לאחר שתראי את נזקי השמש שקיימים בשכבות התת-עוריות שלך( אלה שלא רואים אותם עדיין בשכבה החיצונית של עור פנייך) את כבר לא תשכחי להשתמש בתכשיר עם מקדם הגנה ראוי.


באמצעות צילום במערכת ה-Reveal תוכלי גם לזהות קמטים וקמטוטים בשלביהם הראשוניים ולהתאים טיפולים מונעים. יתן לאבחן מצבים ומחלות, כגון: קופרוז, רוזציאה, אקנה ודלקות ולטפל בהן בעודן במצב התחלתי. לפניכם סרטון המדגים חלק מהתכונות של המצלמה והשימוש בה.

לפגישת ייעוץ התקשרו 077-8039629

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות: