הסרת שיער בלייזר

כל מה שרצית לדעת על הסרת שיער בלייזר

חושבים להסיר את השיער לצמיתות? נראה כי בעשור האחרון הולכת וגוברת המודעות להסרת שיער לצמיתות באמצעות טכנולוגיית לייזר וכמו כך גוברת ההיצע בשוק המציעה אין ספור מבצעים והטבות תוך שימוש “בטכנולוגיה הטובה והחדישה ביותר”. אז אם אתם כבר מבולבלים מכל המידע, החלטנו לעשות עבורכם סדר שיעזור לכם לקבל החלטות טובות יותר…

שימוש בטכנולוגיית הלייזר

אולי כדאי להתחיל בכך שמדובר בשוק דינמי אשר מתפתח ומשתנה במהירות. עד לא מזמן הפתרון היעיל ביותר להסרת שיער היה שימוש בשיטת האפילציה, במהלך הטיפול היו נעזרים במחט חמה אשר הייתה פוגעת בזקיק השערה וגורמת להרס כלי הדם שמזינים אותה. כשרק החלו את השימוש בלייזר מטופלים נאלצו לעבור טיפול ארוך וכואב ושיטת הטיפול לא התאימה לכל אחד (התאימה בעיקר לבהירי עור).

בשנים האחרונות פיתחו באופן משמעותי את טכנולוגיית הלייזר להסרת שיער והיום תוכלו למצוא פתרון יעיל יותר, מהיר ונוח בהרבה ביחס לשיטות בהן עשו שימוש בעבר.

טכנולוגיית הלייזר עובדת בצורה די פשוטה. מכשיר הלייזר משדר קרן אור החודרת אל תוך העור, מחממת את שורש השערה ועל ידי כך גורמת לפגיעה ולהפסקה של חידוש וגדילת השערה. הרעיון מבוסס על שימוש באורך גל נכון אשר מותאם לסוג העור של המטופל ופוגעת בשורש השערה מבלי לגרום נזק נוסף לעור עצמו.

אילו טכנולוגיות לייזר קיימים בשוק? ומה ההבדל ביניהם?

רגע לפני שנפרט יותר על הטכנולוגיות השונות כדאי לציין כי כל המכשירים שיש היום בשוק נחשבים בטוחים לשימוש וההבדל העיקרי ביניהם הוא ניצול קרן הלייזר באופנים שונים. בחירה בין הטכנולוגיות השונות תשפיע על תהליך הטיפול עצמו, על אורך הטיפול וכמובן על התוצאה הסופית. ככל שאורך גל הלייזר קצר יותר, כך הפיגמנט קולט אותו טוב יותר ובהתאם משתפרת התוצאה…

🍂 קרן לייזר- היא שיטת טיפול ממוקדת ביותר ביחס לשיטות האחרות מאחר ונעשה שימוש בקרן לייזר מרוכזת. לצורך ההמחשה, דמיינו כי אתם משתמשים בעט לייזר על גבי קיר. הנקודה תהיה קטנה, ממוקדת וחזקה. לפני הטיפול נוהגים למרוח ג’ל מיוחד שמטרתו לקרר את האזור ולשמור על העור מפני כוויות. קרן הלייזר חודרת לשכבות העור, מחממת את השערה עד לשורש ועל ידי כך פוגעת בה וגורמת לה לנשור.

🍂 שיטת SHR – היא שיטת הטיפול החדשנית והיעילה ביותר שקיימת נכון להיום בשוק. שיטת ה-SHR מתאימה לרוב גווני העור והשיער ומציעה מענה במקרים בהם השיטות האחרות לא עובדות. הטכנולוגיה מציעה חימום מבוקר של האזור ללא כאבים נלווים וללא תופעות לוואי. מטופלים מספרים כי הטיפול נעים ורבים אפילו נרדמים במהלך הטיפול עצמו.
מה שמייחד שיטה זו, הוא השימוש במקור אור שנקרא AFT אשר פועל באנרגיה נמוכה אך עם תדירות והספק גבוהים ביחס לשיטות האחרון. עקב היעילות של השיטה היא מאפשרת פגיעה בשערות תוך כדי תנועה של המכשיר אשר מכסה שטח גדול של העור ומאפשר טיפול מהיר יחסית, כל זאת ללא כוויות ונפיחות מיותרת (שקורה במקרים רבים בשיטות אחרות).

הסרת שיער בלייזר בצפון - לקוחות ממליצים

איזו שיטה הכי מתאימה עבורך?

על אף המשתנים הרבים, ניתן להגיד כי השיטה היעילה ביותר ברוב המקרים עבור הסרת שיער היא שיטת הטיפול SHR. השיטה מציעה שלל יתרונות על פני השיטות האחרות ומאפשרת תהליך קל יותר, נעים יותר ויעיל יותר!

אך חשוב לציין כי ישנם מקרים בהם טכנולוגיות שונות יכולות להיות יעילות יותר או פחות ולכן ההמלצה הטובה ביותר היא להתייעץ עם מומחה בתחום.
שיטת הטיפול מותאמת ברוב המקרים לפי פרמטרים כמו גוון העור, אורך השיער, צפיפות השיער וכד’.

סרטון על טכנולוגיית SHR

כמה זמן אורך טיפול של הסרת שיער?

ובכן, אין תשובה חד משמעית לשאלה זו מאחר ויש משתנים שונים בתוך המשוואה. אורך הטיפול יושפע ביחס ישיר לאזור בגוף ממנו רוצים להסיר ומכמות השיער של אותו מטופל.

🍂 טיפים חשובים בנוגע לטיפול בלייזר

1. המוניטין של המקום.  
וודאו כי מדובר במקום אמין ומנוסה בתחום וכי אתם לא שפני ניסיון של יוזמה עסקית של חברה חדשה שמבינה את הפוטנציאל של התחום.

 

2. וודאו כי הטכנולוגיה מאושרת על ידי משרד הבריאות.
מדובר בתחום מבוקר ומפוקח, וודאו כי הטכנולוגיה שמציעים לכם אכן עברה את הבדיקות הראויות.

 

3. מענה מתאים לצורך שלכם.
כפי שציינו קודם, לא כל הטכנולוגיות מתאימות עבור כולן ושימוש לא נכון יכול להסתיים בתוצאות לא רצויות. מטפל מקצועי ידאג לקבל יותר מידע אודותיכם לפני שהוא בכלל ממליץ על “שיטה יעילה להסרת שיער”. אם מציעים לכם פתרון איכותי מבלי לדעת את גוון העור שלכם ושל השערות, כדאי להדליק נורה אדומה.

 

4. להרגיש נוח במהלך הטיפול.
אם נשים לרגע בצד את כל השמות של הטכנולוגיות, מדובר בהליך שדורש מימכם טיפה להיחשף. לכן, חשוב לבחור במקום בו אתם מקבלים הרגשה של בטחון ורוגע מהמטפל. זכרו כי מדובר בתהליך טיפולי ולא במשהו חד פעמי.

גלריית טיפולים

bif-af-3bif-af-3.1
bif-af-4bif-af-4.1
bif-af-1bif-af-1.1
bif-af-2bif-af-2.1