שלחי לנו הודעה
רוצה להתיעץ? פתחי את הצ'אט שבתחתית האתר!

הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בפנים באמצעות לייזר משתמשת בטכנולוגיית אור לייזר המוקרנת אל זקיק השערה כדי לעצור את צמיחת השיער ולהביא להסרת שיער פנים. זהו הליך קוסמטי זעיר פולשני שנעשה בקליניקה של 'טיפול אחר' ומתאים לכל מי שסובל משיעור יתר בפנים. הסרת שיער בפנים באמצעות לייזר אינה דורשת זמן החלמה, וההליך עצמו מהיר ולוקח פחות מ-30 דקות.


הטיפול חייב להתבצע רק על ידי איש מקצוע רפואי או קוסמטיקאי מיומן. אם הטיפול נעשה בצורה נכונה, הסרת שיער בלייזר בפנים תביא להיפטרות מהשיער לטווח ארוך.

מהי הסרת שיער בלייזר בפנים?

הסרת שיער בלייזר בפנים היא הליך רפואי לא פולשני המשתמש בקרן אור (לייזר) כדי להסיר שיער באזור הפנים. הטיפול יכול להיעשות גם על חלקים אחרים של הגוף, כמו בתי השחי, הרגליים או אזור הביקיני, אבל על גבי הפנים הוא משמש בעיקר סביב הפה, הסנטר או הלחיים.


בעבר היו מורידים שיער פנים באפילציה אולם שיטת הלייזר הפכה את ההליך למהיר יותר ופחות כואב. כמו כן, הייתה בעבר תקופה שבה הסרת שיער בלייזר עבדה הכי טוב על נשים רבות עם שיער כהה ועור בהיר, אולם כעת, הודות להתקדמות בטכנולוגיית הלייזר, ההליך מתאים לכל מי שיש לו שיער 'לא-רצוי' שברצונו להסיר. זהו הליך נפוץ ביותר.

איך עובד תהליך להסרת שיער בפנים?

הסרת שיער הפנים בלייזר פועלת על ידי שליחת אור לתוך שורש השערה באמצעות לייזר אשר נספג על ידי הפיגמנט, או המלנין, בשיער. מסיבה זו הטיפול עבד הכי טוב בשנים עברו על אנשים עם שיער כהה יותר. כאשר האור נספג בפיגמנט, הוא הופך לחום, וזה מה שבעצם פוגע בזקיק ובכך להגיע לתוצאות של הסרת שיער פנים.


לאחר שהלייזר פוגע בזקיק השערה, השיער מתאדה, ולאחר סבב שלם של טיפולים שכאלה השיער יפסיק לצמוח בחזרה. הסרת שיער בלייזר עשויה לסייע במניעת שערות חודרניות ותחסוך זמן בדרך כלל בשעווה או גילוח.

תהליך הסרת שיער בלייזר על הפנים

לפני תחילת תהליך הסרת השיער בלייזר, הפנים שלך ינוקו היטב וניתן למרוח ג'ל על איזור הטיפול כדי להקהות רגישות במידה ויש כזו. כמו כן, תקבלו משקפי מגן כדי ללבוש, ובמידה ויש צורך בכך - השיער שלך יהיה גם מכוסה. המטפל יכוון את מכשיר הלייזר לאזור שסוכם ביניכם.


מכיוון שאיזור הפנים קטן יותר מחלקים אחרים בגוף, כמו החזה או הרגליים, הסרת שיער בלייזר בפנים תהיה בדרך כלל די מהירה, לפעמים תוך 15-20 דקות בלבד.

מעוניינים בטיפול הסרת שיער בפנים?

למידע ופגישת ייעוץ התקשרו 077-8039629

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות: