שלחי לנו הודעה
רוצה להתיעץ? פתחי את הצ'אט שבתחתית האתר!

הרמת עפעפיים

השיטה הבטוחה והקלה ביותר להצערת אזור העיניים…

בעידן המודרני בו אנו חיים, כולם כבר מבינים, כי תהליך הזדקנות ורפיון העור מורכב ממספר תהליכים המתרחשים בו לאורך הזמן והשנים. כאמור, התהליך מורכב ממספר, תהליכים טבעיים כאשר הסיבה הנעוצה להם, היא צניחת הרקמות והשפעת כוח הכובד על התרופפותן. לפיכך, העור באזור העיניים, קרי העפעפיים, במצח, בצוואר, לחיים ולאורך קו הלסת, יוצרים עודף עור במהלך השנים ובתוך כך, תהליך ההזדקנות באזורים אלו ניכרים יותר.


מאחר ומרבית האנשים נמנעים מטיפולים כואבים, פותחו שיטות חדשות להצערת העור, תוך הקפדה על הקדשה של מחקר המבוסס על שנים רבות . כאמור, השיטות הטכנולוגיות החדשות להצערת העור ובייחוד באזור העיניים נוחלות הצלחה רבה אודות לחידוש העור כבר בטיפול הראשון. השיטות החדשניות להצערת אזור העיניים ובכלל נוחלות הצלחה רבה לארק בגלל התוצאות שמחוללות מהפך בעור הפנים, אלא גם בגלל שאלו שיטות המטפלות ללא כאב או התערבות כירורגית.

הצערת אזור העיניים בטיפולים מתקדמים מתאימים לכול אחד ואחת המעוניינים ובעיקר חולמים להצעיר את עור הפנים ובדגש על הצערת אזור העיניים.

איך זה עובד בפועל?

הנה תמונה להמחשה של מטופלת. שימי לב לכמות הכתמים בתמונה החומה אשר אינם נראים על עור הפנים בתמונה הרגילה. אלו הן השכבות התת עוריות אשר ניזוקו בחשיפה לשמש וכדומה.


התמונות שמצולמות הן ברזולוציה גבוהה כל כך שניתן לראות בהגדלה את פרטי הפרטים של עור הפנים.


אבל מדובר בהרבה מעבר לתמונה רגילה באיכות טובה. המצלמה מפיקה בכל צילום תמונות לשימוש מקצועי שלא קיימות בשום מצלמה רגילה, כמו תמונה לניתוח כתמי עור, תמונה לניתוח אדמומיות והדמייה תלת מימדית של עור הפנים לאבחון שינויים במרקם עור הפנים כגון: קמטים, צלקות אקנה, שומות ועוד. הצילום נעשה בספקטרום נרחב והוא למעשה סורק את השכבות שמתחת לעור החיצוני.


לאחר הצילום במערכת ה-Reveal תפגשי את אחת מומחיות שלנו אשר תעבור איתך על הצילומים ותבנה יחד איתך תוכנית לשמירה על עור הפנים ובמידת הצורך תמליץ על טיפולים לתיקון נזקים קיימים. לדוגמה, המודעות לנזקי השמש גדלה מאוד בשנים האחרונות ואין אדם שלא שמע על החשיבות של קרם הגנה.


אך לאחר שתראי את נזקי השמש שקיימים בשכבות התת-עוריות שלך( אלה שלא רואים אותם עדיין בשכבה החיצונית של עור פנייך) את כבר לא תשכחי להשתמש בתכשיר עם מקדם הגנה ראוי.


באמצעות צילום במערכת ה-Reveal תוכלי גם לזהות קמטים וקמטוטים בשלביהם הראשוניים ולהתאים טיפולים מונעים. יתן לאבחן מצבים ומחלות, כגון: קופרוז, רוזציאה, אקנה ודלקות ולטפל בהן בעודן במצב התחלתי. לפניכם סרטון המדגים חלק מהתכונות של המצלמה והשימוש בה.

לפגישת ייעוץ התקשרו 077-8039629

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות: