חומצה היאלרונית

הקמטים המופיעים על עור פנינו יכולים להופיע כתוצאה של הגיל או הגנטיקה שהתברכנו בה. ככל שהזמן חולף עורנו מאבד את האלסטיות הטבעית לו.
לפעמים המראה החיצוני שלנו לא יהיה תואם לפנימיות – אך אין אנו חייבים להשלים עם זה! ההפך הוא הנכון. ככל שהרפואה האסתטית מתקדמת יותר
נפתחות בפנינו אפשרויות רבות יותר לחידוש העור והמראה הכללי שלנו.

טיפול בחומצה היאלרונית

טיפול בחומצה היאלרונית פירושו החדרת חומצה היאלרונית אל תוך העור באמצעות הזרקה, התוצאה ניכרת באופן מידי והעור נראה בריא ומבריק. והקמט? כאילו ולא היה שם כלל.

חומצה היאלורונית היא חומר פולימרי העשוי מתרכובת של מולקולות רבות של סוכרים שנמצאים ברקמות שונות בבני האדם ואצל כל בעלי החיים. לחומצה ההיאלרונית חלק חשוב בתפקוד מבנה העור, והיא האחראית העיקרית על גמישותו. החומצה ההיאלרונית מעניקה לחות, מראה עור זוהר ובריא והכי חשוב – טבעי.

החומצה ההיאלרונית יוצרת פעולת החלקה לקמט אשר נשמרת לתקופה של שנה עד שנה וחצי. לאחר תקופה זו כדאי ומומלץ לעשות חידוש. יש לציין כי עד חידוש ההזרקה של החומצה ההילארונית הקמטים לא יופיעו בצורה בה היו לפני ההזרקה, אלא יופיעו בצורה עדינה יותר על העור – ההשפעה של החומצה מעדנת אותם ומשמרת את עצמה בתוך עור פנינו.

אין סיבה להסתכל במראה ולנסות להיזכר בעור פנינו הצעיר, אפשר להחזיר את המראה לקדמותו! את הזמן אין לעצור אבל מנגד בהחלט אפשר לשפר את המראה מכל בחינה שהיא ולקבל תוצאות מרשימות ואיכותיות.

צוות טיפול אחר מזמינות אותך לעשות את הצעד שיגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך!