טיפולי הזרקות

כל מה שרצית לדעת על הזרקות ולא העזת לשאול…

מה זה הזרקות?

טיפולי הזרקות הינם טיפולים להצערת העור והעלמת קמטוטים המהווים תחליף מתקדם, מהיר, זמין ונוח לטיפולי מתיחת פנים והתערבויות ניתוחיות הכרוכים בזמן החלמה.

אך לפני שאתם רצים לקבל טיפול כזה, חשוב להבחין בין שני סוגים עיקריים של הזרקות, כאשר בכל אחד מהם החומר המוזרק לפנים הוא שונה ופועל באופן אחר.

🍂 בוטוקס

בוטוקס מוזרק באזורים מסוימים בעור הפנים, בעיקר באזור העיניים והמצח (כן כן, בדיוק איפה שכל קמטי ההבעה והגיל מציקים לך). מדובר

למעשה בהזרקה של חומר הפועל ישירות על שרירי הפנים ומונע את התכווצותם כך שהוא משאיר את העור חלק ובמקביל מונע את היווצרותם של קמטים חדשים.

🍂 חומצה הילרונית

חומצה הילרונית עובדת בעיקר על מילוי קמטים ועיבוי שפתיים כאשר החומצה המוזרקת הינה למעשה חומר הנמצא באופן טבעי בגוף. הזרקת חומצה הילרונית לא רק עובדת על מילוי קמטים קיימים ומניעת היווצרות קמטים חדשים, אלא אף תורמת לעיצוב ופיסול מראה הפנים.

🍂 מי צריך את זה?

כל אדם מגיל שלושים (לערך) יחווה הזדקנות ושינויים שונים של מבנה הפנים, כאשר מדובר בשינויים החלים לרוב באזורי המצח או סביב העיניים.

את אותם קמטי זעף או קמטי צחוק ניתן כאמור להעלים על ידי הזרקות הנעשות בצורה מקצועית.

אם גם את מרגישה שמידי יום צצים לך קמטים חדשים, אם את חוששת מהליך ההזדקנות של העור ורוצה לתת לו תשובה מתקדמת ולא מזיקה, אם גם את רוצה לשפר את המראה מיד וללא תקופת החלמה, אצלנו תמצאי מענה.

🍂 האם זה כואב?

פעולת ההזרקה נעשית באמצעות מחטים קטנים ועדינים המותאמים בדיוק עבור טיפול זה, והטיפול עצמו נעשה על ידי רופאים מומחים בעלי ותק וניסיון בתחום.

מדובר בטיפול של מספר דקות, כאשר הטיפול נעשה במינימום כאב וההליך אינו נחשב בשום אופן להליך מסוכן.

🍂 רוצה לדעת יותר?

התקשרי אלינו עוד היום וקבעי פגישת ייעוץ אישית עם אנט על כוס קפה, בה תוכלי לשאול, להתייעץ ויותאם עבורך הטיפול המתאים ביותר.