טיפולי פנים

אבחון עור הפנים

האם תהית מה מסתתר מתחת לעור פניך? מצלמת ה-Reveal המתקדמת מבצעת אבחון מלא לעור הפנים ומאפשרת הצצה אל השכבות העמוקות יותר של העור כך שניתן לראות נזקי שמש תת עוריים, נימי דם ופצעים שטרם יצאו לפני השטח.

טיפול באקנה

באקנה יש מספר שינויים במבנה ותפקוד בלוטת החלב וזקיקי השערה. בגלל ייצור מוגבר של בלוטות החלב (סבום) נוצרים סתימות בזקיקי השיערה והסבום אינו יכול לצאת החוצה על פני העור ועלול להתקע בצינור.

אוקסי ג’ינאו

טיפול OxyGeneo הינו טיפול אנטי אייג’ינג או הבהרה, המעניק תוצאות מיידיות למראה צעיר וזוהר. מיד לאחר הטיפול העור יהיה מועשר בויטמינים, בחומרים פעילים ומרקמו יהיה חלק ונעים יותר.

Jet Peel

טיפול אנטי-אייג’ינג מרגיע שרכיביו טבעיים, מאפשר ניקוי עמוק של העור בלי ללחוץ או לפצוע אותו, מעשיר את העור בחומרי הזנה ומותיר אותו זוהר, חלק ונקי.

גינו | Guinot

עם הגיל, אנו נוטים להשתמש בשרירים בתדירות נמוכה יותר, מה שגורם לעור לאבד את גוון קו המתאר שלו. הרמת הידרדרמי מרימה את תווי הפנים על ידי גירוי שרירי הפנים. ובתוך מספר דקות בלבד, הפנים נראות צעירות ומורמות בעליל.

אימפקט

טיפול באמצעות מכשיר אולטרסאונד שפועל בשיטת-אימפקט דחיסה של חומרים פעילים אל תוך העור. לאחר ניקוי העור, מתבצעת החדרת חומרים בהתאם לסוג ומטרת הטיפול.

צלקות פוסט אקנה

הצלקות נוצרות לאחר אקנה ממושך וקשה מאוד. ובתום המחלה טקסטורת העור לא אחידה. ניתן לראות “בורות” בעור. לרוב זה בגלל הישנות תופעת אקנה קשה עד שכבת הדרמיס בשל התחלקות תאים לא תקינה.

פיגמנטציה וכתמי עור

אם כתמים על הפנים, המצח והאף מטרידים אותך, אלו סימנים מובהקים ככל הנראה של פיגמנטציה. עור הפנים בעבור כול אחד מקבל ממד חשוב בעידן בו אנו חיים.

סבוריאה

סבוריאה היא דלקת של העור והיא מופיעה באזורים בגוף בהם יש בלוטות חלב כדוגמת בתי השחי, האוזניים, הקרקפת, מפשעות ועוד.

קופרוז

טיפול המיועד לסובלים מקופרוז -נגעים וסקולריים (כלי דם מורחבים בפנים הנראים כרשת סיבים אדומים). התהליך מתרחש כאשר הנימים מאבדים את גמישותם.