מה זה רטנואידים ולמה חשוב להכיר?!

עור זוהר, קורן ובריא נחלתם של נשים רבות. כמו כן, גם גברים מייחלים לו בניו אייג’. לעיתים, יש נטייה להתייחס יותר לאאוט פיט מאשר למראה העור בגיל צעיר יותר.

מאידך, העור נותן את אותותיו אם לא מטפלים בו כראוי, גם בגיל צעיר. חלק מהאוכלוסייה התברכה בעור משובח אודות לגנטיקה הטובה. ויש שפחות.


זה לא משנה כמה הגנטיקה טובה, כול סוגי העור זקוקים לטיפוח ותחזוקה מתמדת על מנת לשמר את הגנטיקה, גם בגיל צעיר ועל כמה וכמה בגיל מתבגר יותר. כול עור

זקוק לטיפול אחר ושונה. בגלל השוני והמרקם שלו ובעיקר בגלל הגנטיקה. מודעות לטיפוח העור, תשמר לא רק את הגנים אלא גם  תזכו למראה קורן וזוהר בגיל מתבגר יותר.


סוגיית האקנה ממנה סובלת אוכלוסיה לא קטנה… אינה צריכה עוד להתמודד עם עור הגזרה. גם אם  האקנה מלווה בפסטולות – (אותם פצעים מוגלתיים ואדמומים על עור הפנים וחלקים אחרים בגוף, כמו הגב והזרועות) . חלק נכבד מהאנשים שסובלים מאקנה הם בני נוער.  כיום יש לא רק לאלים פתרונים . אלא בעיקר למדע והטבע ממנו מפיקים,  חומרים המסייעים בטיפולי אקנה למרות הגנטיקה.. חלק מהחומרים המטפלים והמסייעים לאקנה הם הרטינואידים ונגזרותיהם אשר מכילים את הוויטמין A הידוע, כמסייע בהתחדשות תאי העור וטיפול איתן לכול בעיות העור. הרטינואידים נמצאים בפרות וירקות , גם אם נקפיד לאכול כול יום מהם ובחמישה צבעים שונים, ניתן יהיה לשפר במקצת את מרקם העור. כאשר מטפלים בתכשירים המכילים רטנואידים ,רטינול התוצאות ממהרות להגיע ובעיקר  בוהקות ונותנות אותות מופתים על העור.


רטינואידים סוד הטיפוח של הדרמטולוגים …. עכשיו גם שלכם!

לפגישת ייעוץ התקשרו 077-8039629

או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות: