עיצוב והגדלת שפתיים

השפתיים הן חלק מרכזי מפנינו, ולרוב יהוו כמקור לתשומת לב: הן אדמוניות, בשרניות, דקיקות או עבות, תחומות או לא. השפתיים משלימות את המראה הכללי של הפנים ויוצרות פוקוס גדול עליהן.

במהלך חיינו אנו משתנות, הן פיזית והן מחשבתית. רובנו מכירות את חוסר שביעות הרצון מחלקים מסוימים בגופנו והדרך הארוכה שאנו עושות כדי להגיע לתוצאה שעליה אנו חולמות.
כיום קל יותר להגיע אל התוצאה שאנו חולמות עליה – גם באזור השפתיים – זאת בעזרת התערבות של הליך רפואי אסתטי פשוט למדיי.

עיצוב השפתיים זוהי אומנות המשולבת במיומנות רבה. כיום, ניתן לעצב את השפתיים בעזרת הזרקה מבוקרת של בוטוקס. בוטוקס הוא חומר המונע המשך התכווצות סיבי שריר במקום אליו הוא מוזרק. הגוף מפרק לאט את החומר עד שמגיע לפעילות מלאה חוזרת של סיבי השריר. הליך הפירוק יכול לקחת בין שלושה חודשים עד לחצי שנה. מכאן, משך אפקט זריקת בוטוקס הוא עד חצי שנה והינו הפיך לחלוטין. תהליך ההזרקה דורש אך ורק כמה דקות, בהן נשתמש במחט דקה כדי להזריק את הבוטוקס לאזור הנדרש, לאחר שעבר אלחוש קל.  הטיפול אינו בעל תופעות לוואי וללא סיכון.

ולאלה מכן המעוניינות בשפתיים עבות ומודגשות יותר, ישנו גם טיפול הגדלת השפתיים. הגדלת שפתיים היא ללא ספק אחד טיפולים המוכרים ביותר בעולם המערבי. רבים מהשחקנים והשחקניות המפורסמות והמצליחות ביותר בעולם עושות שימוש בטכניקה זו על מנת לאפשר מראה שפתיים מלא יותר, בשרני יותר ומרשים הרבה יותר. אצלנו, בצוות טיפול אחר משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובטכניקה המתקדמת והבולטת ביותר בעולם הקוסמטיקה בכלל ובתחום עיבוי השפתיים בפרט.

צוות טיפול אחר יודע להתאים לתווי פניה של האישה את העיצוב המתאים לשפתיה, לייעץ ולכוון וכמובן להעניק את הטיפול המקצועי ביותר.

אצלנו, זה באמת טיפול אחר.