עיצוב וחיטוב הגוף

עיצוב וחיטוב הגוף

בעידן בו תחום האסתטיקה מקבל חיזוק חיובי ומשמעותי, לרבים ניתנת האפשרות, להגשים את חלומות היופי בקלות. הניו אייג’ החדש, דואג להזכיר לנו חדשות לבקרים, עד כמה גוף נטול שומנים ובעל מראה מחוטב, זה בהכרח חלק מהנוף האנושי. בתוך כך, ענף האסתטיקה מקבל תפנית טכנולוגית מתקדמת ומסייע לנשים וגברים רבים, לעצב פיגורה חדשה, באמצעות שיטות מתקדמות להצרת היקפים.

חלק מהדרכים להצר היקפים ולהסיר כמה קילוגרמים, או יותר מכך טמון בפעילות גופנית על בסיס יומיומי ותזונה דלת שומן, מופחתת קלוריות ובעיקר מאוזנת ולאורך זמן. עד כמה שזה נשמע פשוט בבליל המילים, זה לא כך. לשם כך עמלו מומחים בתחום ופיתחו שיטות טכנולוגיות מתקדמות, ובתוך כך פיתחו מכשירים שבפעילותם גורמים, להצרת היקפי הגוף באופן משמעותי, אשר מעניק לגוף את השינוי המצר והמיוחל.

חלק ממגרעות האסתטיות שמהן “סובל ” הלוק של הגוף, הוא הצלוליט המפורסם והמוכר. או בשמו המוכר יותר מרקם “עור התפוז”. מדובר בבעיה אסתטית שכיחה ממנה סובלים בעיקר נשים אך גם לא מעט גברים. כאמור, מדובר בשכבת שומן בחלקו התחתון של העור, שנוצרת כתוצאה מדחיסות של שומן. עשרות קרמים, תכשירים ותרופות סבתא נרקחו סביב הצלוליטיס, כולם ככולם לא השיגו תוצאות מצליחות . במקביל הגיחו הניתוחים הפלסטיים, כמו שאיבת שומן אשר לא הועילו לטווח ארוך ובתוך כך לאהתאימו לכול לאחד.

 

כיום, אודות לטכנולוגיה המתקדמת שפותחה, ניתן להעלים צלוליטיס מכול אזור בגוף, ללא פולשנות והבטחות שווא. הטכנולוגיה שפורצת כול צלוליטיס ודרך היא באמצעות המכשירים המתקדמים אשר פיתחה, חברת אלמה לייזר, כאשר מכשיר ה-“ACCENT-ULTRA” משלב בתוכו מספר טכנולוגיות חדשניות לחיטוב, עיצוב ומיצוק הגוף, טיפול בצלוליט וכדומה.

השיטות שלנו לעיצוב וחיטוב הגוף

השיטות שלנו לעיצוב וחיטוב הגוף