קמטים

רובנו נתקלות בזמן שאנו מסתכלות במראה בקמטים, חלקם התווספו אלינו עם השנים וחלקם קיבלנו כמתנה גנטית – איך אין ספק שלא משנה מהי הסיבה הם מעיקים ומתסכלים.  למזלנו, הטכנולוגיה התפתחה עם השנים ועד שהגיעה לטיפולים האולטימטיביים  בתחום הקמטים בעבורנו.

דבר ראשון יש לאבחן

ראשית כל יש לאבחן את האזור בו נרצה לטפל. כל טיפול יהיה אינדיבידואלי לכל מטופלת באופן אישי ובהתאמה לעור פניה.

בעזרת מצלמת ה-Reveal המתקדמת שנמצאת בקליניקה, ניתן לבצע אבחון מלא לעור הפנים והצצה אל השכבות העמוקות יותר של העור. התמונות שמצולמות הן ברזולוציה גבוהה כל כך שניתן לראות בהגדלה את פרטי הפרטים של עור הפנים. בעזרת תיעוד העור יהיה ניתן לעקוב לאורך כל הטיפול בשינויים החלים.

סוגי הטיפולים

טיפולי קוסמטיקה קלאסית –  טיפול בעיסוי, הזנת העור באמצעות תכשירים מתאימים, הזנת העור חידוש ומיצוק. ישנן מסיכות מצוינות ושיטות טיפול בפילינג שבאמצעותם ניתן להגיע לתוצאות מרשימות.

טיפול בעזרת טכנולוגיה מתקדמת – כאשר הקמטים עמוקים יותר ודורשים התייחסות שונה. ניתן גם לשלב את הטיפולים השונים להצלחה גבוהה יותר.

גלי רדיו – אנרגיית גלי הרדיו עושה שימוש בזרם חשמלי מתחלף בעל תדירות גבוהה, העובר לתוך רקמת העור. גלי הרדיו מתפזרים בעור וחודרים לעומק הרקמה ואינם נספגים.

לייזר – מדובר בטיפול קצר שאינו דורש זמן החלמה בעקבות הדיוק שמאפשרת ידית הלייזר וההתמקדות בשכבות העמוקות יותר של העור- מבלי להשאיר סימנים שטחיים, בלי קילוף ובלי אדמומיות.

אולטרסאונד – פירוק שומן תת-עורי, פינוי פסולת ועידוד ייצור קולגן אשר גרומים למיצוק של עור רפוי או מצבורי שומן ביחד עם הפחתת הקמטים.

כמו כן, קיימים גם טיפולי האסתטיקה המתקדמת הכוללים טיפולי הזרקת בוטוקס או חומצה היאלרונית שנעשים על-ידי הרופאה שלנו.

בעזרתן של כל אחת מהשיטות שנעשות אצלנו בקליניקה תוכלי להגיע לתוצאות שיטיבו עמך ויחזירו לך את הביטחון וההרגשה הטובה בכל פעם שתסתכלי במראה. אנו מזמינות אותך להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות כדי לשמוע מהו הטיפול המתאים ביותר בשבילך.