גלי רדיו | RF

טיפול פוטו RF

טיפול חדשני, ובשפה עגה יותר, נקנה לו כינוי : ” הצעקה האחרונה בתחום הקוסמטיקה והטיפולים האסתטיים”. באמצעותו זוכים שרירי הפנים לשעת כושר..
ממש פעילות ספורטיבית מאיצה פנים, עור ושרירי. כתוצאה מפעולה זו, נוצר תהליך של חידוש הקולגן בעור הפנים, מה שמעניק לעור מראה מתוח, רענן, בריא ובעיקר טבעי.

“טיפול אחר” מרכז לטיפולים אסתטיים והפרא רפואי מביא אליך, את נפלאות הטכנולוגיה לעור הפנים והצערת אזור העיניים, הפועלות בו זמנית על העור ובהצלחה רבה!

שלב ראשון – ניקוז לימפה

ניקוז לימפה, תהליך בו מטפלים בניקוי הרעלים והפסולת הנאגרים בתאי וברקמות עור הפנים, בקשרי הלימפה אשר מונעים את התחדשות העור. בתהליך זה נוצרת התחדשות מיידית של תאי עור רעננים וחדשים התורמים למראה צעיר של עור הפנים.

שלב שני – טיפול פוטו תרפיה באמצעות קרני אור, יוצרים תהליכים חדשים בעור והם:

– ייצור רציף של תאי עור חדשים ובתוך כך עידוד צמיחתם.

– הבהרה והעלמת נגעים פרגמנטריים.

– מתיחה והחלקה של העור.

שלב שלישי – טיפול בגלי רדיו

תפקידם של גלי הרדיו בשלב זה, הוא ליצור חימום עמוק של הקולגן, מה שגורם ליצירת קולגן חדש, על ידי כיווצו. כתוצאה מכך, העור מתמצק, מתחזק, מטשטש קמטוטים ויוצר מראה חיוני וצעיר. כמו כן, בהליך גלי הרדיו ישנו שיפור ניכר בזרימת השם וסיוע בהובלה של מרכיבים מזינים בעור הפנים.

שלב רביעי – מזותרפיה ללא מחטים

מזותרפיה הטביעה את חותמה על העור ויתרונותיה הרבים להצערתו. לפיכך, בשלב זה, מזותרפיה בטכנולוגיה חדישה וללא מחטים כפי שמוכר לרוב.
תשאלו כיצד זה אפשרי?!
באמצעות מכשיר אולטראסאונד מחדירים אנטי אוקסידנטים , ויטמינים ומינרלים הדרושים לעור ליצירת תאים חדשים. באזורי הלחיים והעפעפיים מורמים , עומק הקמטים מופחת ונוצר עור מתוח וחלק ומלא חיים וזוהר.

מדובר בפריצת דרך טכנולוגית מהמתקדמות שיש בתחום הטיפולים האסתטיים, ללא כאבים והן טיפול בטוח לעור הפנים.

2122 (1)