הצערת העור

קמטים

רובנו נתקלות בזמן שאנו מסתכלות במראה בקמטים, חלקם התווספו אלינו עם השנים וחלקם קיבלנו כמתנה גנטית – איך אין ספק שלא משנה מהי הסיבה הם מעיקים ומתסכלים. למזלנו, הטכנולוגיה התפתחה עם השנים ועד שהגיעה לטיפולים האולטימטיביים בתחום הקמטים בעבורנו.

טיקסל | Tixel

הטכנולוגיה החדשה של טיקסל עובדת על חימום של 400 מעלות של העור. חימום זה מאפשר בעצם לייצור של קולגן, אלסטין (רקמת החיבור) ומטפל בקימטוטים ובקמטים ובעצם בכל המרקם של העור.

מורפיאוס 8

בשונה מטיפולים בלייזר וקילוף מלא, המורפאוס עובד בעזרת מחטים זעירות החודרות את העור בנקודות רבות ומחממות אותו, מה שיוצר פגיעה מינימלית בשכבת הדרמיס וזמן ההחלמה קצר בהרבה מהרגיל.

הייפו | Hifu

הטכנולוגיה המתקדמת HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) להידוק והרמת העור. מכשיר ה-HIFU מבוסס על טכנולוגיית אולטרה סאונד בטוחה, אשר עוברת באופן ממוקד וישיר דרך העור ללא פציעה

קליר ליפט | Clear lift

טכנולוגיית הקליר ליפט נחשבת לפורצת דרך בתחומה, בעיקר מכיוון שהטיפול המהפכני מאפשר אלטרנטיבה מצויינת לניתוחים פלסטיים או הליכים פולשניים.

סנטר כפול

סנטר כפול - יום אחד זה יקרה גם לכם! מבט במראה יגלה לכם שגם אתם לא חסינים מפני השפעות הזמן או מפני כוח הגרביטציה.

הרמת עפעפיים

עידן המודרני בו אנו חיים, כולם כבר מבינים, כי תהליך הזדקנות ורפיון העור מורכב ממספר תהליכים המתרחשים בו לאורך הזמן והשנים.

גלי רדיו | RF

טיפול חדשני, ובשפה עגה יותר, נקנה לו כינוי : ” הצעקה האחרונה בתחום הקוסמטיקה והטיפולים האסתטיים”. באמצעותו זוכים שרירי הפנים לשעת כושר..

מזותרפיה

מדונה, קים קרדישייאן, קייט ווינסלט, גווינת פלטרו, אנג’לינה ג’ולי וכוכבות הוליוודיות, זוהרות ונוצצות, גילו את נפלאות המזוטרפיה. לא סתם, עור הפנים שלהן נראה זוהר ורענן.

ארביום

פילינג ארביום שולחת קרן לייזר המוקרנת בעוצמה גבוהה על פני העור, הגורמת לאידוי פרודות המים הנמצאות על פני העור ובכך מורידה שכבה בכל מעבר בצורה מדוייקת ובעומק הרצוי.

פילינג הוליווד

The Black Treatment הוא אחד מטיפולי הלייזר המתקדמים ביותר בעולם. סלבריטאים רבים ברחבי העולם הפכו להיות אוהדים של הטיפול וביניהם קים קרדשיאן, אירינה שייק, ג’ניפר אניסטון ועוד..