לימפה פרס Lympha Press

מדובר במכשור רפואי מתקדם המציע טיפול חדשני וכוללני לגוף באמצעות חליפת עיסוי הפועלת באופן ישיר על בלוטות הלימפה בגוף, מפנה את נוזלי הלימפה ואת הפסולת המצטברת בגוף, משפרת וממריצה את זרימת הדם וכך מעודדת מטבוליזם ותורמת בצורה משמעותית להצרת היקפים טבעית ובריאה.

המכשיר מדמה למעשה פעולה של “חליבה” ויוצר לחץ באזורים הרלוונטיים, כאשר הלחץ המופעל ושחרורו מעודדים את פעולת זרימת נוזל הלימפה בכלי הלימפה ומשפרים את זרימת הדם וחילוף החומרים של הגוף.

פעולת הניקוז אף מגמישה את רקמת החיבור הקולגנית ומאפשרת את פינוי השומן דרך הצומת הלימפטית. מדובר בטיפול נעים ומרגיע שגורם לאפקט מצטבר של המסת שומן וחיטוב גפיים, ישבן ומותניים כשבמקביל תורם לשיפור כללי במראה עור.

בעקבות העבודה על המערכת הלימפטית של הגוף, המכשיר מסייע אף במגוון מצבים כמו בצקות, לימפדמה, נפיחויות ברגליים, כאבי ורידים, פקקת ורידים, רגל סוכרתית, הקלה על כאבי שרירים וכאבים נוירופטיים.

** מכשיר הלימפה פרס פועל בהצלחה ויעילות בקליניקות פלסטיות ומכוני יופי רבים באירופה וקיים אף בבתי חולים שונים ברחבי הארץ.

המכשיר מיועד עבור:

🍂 שיפור זרימת הדם והתהליכים המטבוליים הטבעיים של הגוף

🍂 הצרת היקפים בעקבות שיפור חילוף החומרים

🍂 שיפור זרימת הדם גורם ליעילות אף במקרים של כאבי מחזור ודיכאון

🍂 אנשים הזקוקים לניקוז לימפטי

🍂 בכל מצב של בצקת ו/או נפיחות ברגליים, בין אם בעקבות בצקת לימפטית או בצקת ורידית

🍂 עבור מצבים של דליות ברגליים, כאבי שרירים, כאבים נוירופטיים ומקרים של שושנה ברגל

🍂 עבור ריפוי פצעים סוכרתיים ופצעים קים לריפוי

🍂 להקלה במקרים של בצקות בזרועות בעקבות ניתוח כריתת שד

🍂 עבור סוכרתיים אשר מפתחים כיבים וסובלים מבעיות באספקת דם לרגליים

מה בין ניקוז לימפה וצלולייט?

במהלך היום יום אנו נחשפים למעל 200 רעלים המזהמים את הגוף ופוגעים באופן כזה או אחר בבריאותנו. אותם רעלים מצטברים במשך שנים בגופנו ולעתים מתבטאים בהמשך בהזדקנות של העור, בפגיעה בזיכרון, בעייפות כרונית, חרדות, חוזר איזון הורמונלי, בעיות שונות הקשורות במערכת החיסון ולעתים אף בסרטן.

מכיוון שגוף האדם היא מכונה חכמה ביותר, הגוף מנסה להגן על עצמו מאותם רעלים ומפתח מנגנון הלוכד אותם בתוך תאי שומן שבסופו של דבר יוצרים מראה בלתי אחיד של העור בישבן, בירכיים ובמקומות נוספים- או במילים אחרות- בניסיון לנקות רעלים מהגוף- הוא מייצר את הצלולייט.

מכשיר הלימפה פרס, כאמור, עובד על ניקוז לימפה, שיפור זרימת הדם, ניקוי רעלים  ותורם למטבוליזם. באמצעות ניקוז הלימפה ושאר התכונות המייחדות את הלימפה פרס, כאשר מתמקדים בעיקר באזורים עם הצלולייט ניתן להביא לפירוק תאי השומן המכילים את אותם רעלים הגורמים לתופעה, וכך למעשה, מעבר לשיפור חילוף החומרים, הגוף שלנו אף זוכה בפירוק השומן המכיל רעלים ולמעשה ל”ניקוי” של הצלולייט מהעור.