מזותרפיה

מדונה, קים קרדישייאן, קייט ווינסלט, גווינת פלטרו, אנג’לינה ג’ולי וכוכבות הוליוודיות, זוהרות ונוצצות, גילו את נפלאות המזוטרפיה. לא סתם, עור הפנים שלהן נראה זוהר ורענן.

גם את יכולה להיראות כוכבת הוליוודית ולטפל בסימני הגיל. באמצעות מזותרפיה, הטיפול החדשני שמטפל בסימני הגיל, בעור בעל מראה עייף ולהקנות לעור מראה צעיר, קורן וטבעי.

מהי מזותרפיה?

מזותרפיה שיטת טיפול חדשנית, המטפלת בסימני הגיל באמצעות מכשיר חדשני ובטכנולוגיה מתקדמת, למטרת הצערת עור. כמו כן, תהליכי הטיפול משלבים חומרים נושאי אנטי אייג’ינג, מה שמאפשר תהליך מחודש של תאי העור המתבגרים ולהתנהג כמו תאי עור צעירים.

כיצד המכשיר פועל?

מכשיר המזותרפיה (ultrapeel plus )בעל פטנט המשלב 2 טכניקות מהמתקדמות ביותר להחדרה תת עורית של חומרים דרמו – קוסמטיים. מכשיר המזותרפיה שלוב ידית שעיקר תפקידה להעביר פולסים חשמליים ומבוקרים, בתוך כך, פעולת רטט הינה פעולה נוספת אשר תורמת וגורמת לפתוח את “השערים החשמליים ” של העור ולפרקי זמן קצרים, מה שגורם להחדרה פעילה של חומרים דרמוקוסמטיים וללא צורך בהתערבות כירורגית.

השוני בין טיפול מזותרפיה במכון האסתטי והפרא רפואי “טיפול אחר” מטפלים בדרך שהיא ידידותית לעור ולא מה שאתם כבר מכירים בטיפול מזותרפיה אצל רופא. יש שוני ודופי בין הייחודיות של המזותרפיה ב”טיפול אחר” לבין זו של הרופאים, אשר מזריקים הזרקה מרובה ( 25-100 דקירות) של חומרים רפואיים.

חומרים הומאופטיים, תמציות צמחים, ויטמינים וזאת לתוך שכבת השומן ורקמת החיבור התת עורית. כתוצאה מכך חל תהליך של התחדשות העור ומיצוקו, אובדן רקמות שומן ובמערת העור ( rejuvenation ) כאשר בטכניקה זו, מזריקים כמויות קטנות של חומרים פעילים. לפעמים קוקטלים של מס׳ חומרים במקומות רבים על פני העור תוך גרימת כאב.

למה מזותרפיה דווקא במכון האסתטי : טיפול אחר!

🍂 מזותרפיה בטיפול אחר, פועלת בשיטה ייחודית וללא כאב. אופן הפעולות מתחיל בהחדרת חומרים בשיטת הדרמו קוסמטית, תוך כדי שהמטופלת שוכבת בנינוחות על מיטת הטיפולים.
🍂  מניעת הזדקנות העור והצערתו – החדרת חומרים : חומר מטריקסיל 3000, חומצה הילרונית וחומרים נוספים שתפקידם לעודד את ייצור סיבי קולגן ואלסטין.
🍂  שיפור ניכר במאזן הלחות והליחוך של העור, בנייה מחודשת של כלי דם כתוצאה    מחומרי ההזנה אשר מזינים את העור.
🍂  חומצות אמינו לסילוק עודפי שומן וצלוליט, ומיצוק העור.
🍂  סילוק יתר פיגמנטציה והבהרת כתמים ע״י חומרים החוסמים ומונעים ייצור מלנין.
🍂  אושר ע״י ה- FDA האמריקאי ״כתחליף להזרקה״.

יחד עם יתרונותיו הבולטים של הטיפול, חשוב להבין כי טיפולי מזותרפיה באמצעות הדרמה פן עובדים על השכבות העליונות של עור הפנים בלבד, כך שהמחטים של המכשור לא מטפלים בעומק הקמט אלא נוגעים בטקסטורה העליונה של העור, כך שיש תרומה חלקית למראה עור הפנים אך הטיפול לא חודר לשכבות העמוקות – משם מגיע הקמט.

לכן, אצלנו בטיפול אחר, הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא למעשה פגישת הייעוץ. במהלך הייעוץ יתבצע אבחון של עור הפנים, תיאום ציפיות ורק לאחר מכן יקבע סוג הטיפול הנכון והמתאים ביותר. לעתים יותאם טיפול מזותרפיה באמצעות הדרמה פן, לעתים באמצעות מכשור מתקדם יותר כמו טכנולוגיית הלייזר החדישה קליר ליפט או טיפולי אר אף וגלי רדיו שיעבדו על העור בשכבות העמוקות שלו וימגרו את הקמט, הצלקת או הכתם ממש מהשורש, ולעתים ייקבע טיפול המשלב בין השניים.